Zobacz więcej Wkładki standardowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Zamki i wkładki

Strzałka w prawo

Wkładki standardowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wkładka Smith & Locke 26 x 30 mm nikiel

Wkładka Smith & Locke 26 x 30 mm nikiel

30
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Wkładka bębenkowa może być zamontowana jako zabezpieczenie do różnych drzwi, np. piwnicy, komórki czy też schowka w domu. Dzięki temu wiesz, że nikt niepożądany nie będzie mógł się dostać do Twoich cennych przedmiotów. Produkt wykonany z mosiądzu pokrytego niklem jest odporny na zniszczenia oraz nie śniedzieje. Łatwo zamontujesz go samodzielnie.

   Cechy i zalety

    Schowek w mieszkaniu, drzwi piwniczne czy też do komórki warto odpowiednio zabezpieczyć. Szczególnie że często chronią dostępu do potrzebnych rzeczy, na które nie ma miejsca gdzie indziej. Z powodzeniem możesz w tej sytuacji zastosować zamek wpuszczany z wkładką bębenkową, która będzie skutecznym zabezpieczeniem przed kradzieżą. Mechanizm wykonany z mosiądzu pokrytego powłoką niklu jest odporny na zniszczenia wynikające z częstego użytkowania. Ponieważ wyróżnia go prosty montaż, nie będziesz musiał nikogo wzywać, jeśli będzie trzeba go wymienić. Istnieje też możliwość zamknięcia go na klucz z obu stron. W naszej ofercie znajdziesz wkładki w różnych wymiarach, dlatego łatwo dobierzesz model odpowiedni do swoich drzwi. Sprawdź!

     Specyfikacja techniczna

     MateriałMosiądz
     KolorNikiel
     MarkaSmith & Locke
     Mechanizm ryglującyBębenek z bolcami
     Odpowiedni typ zastosowaniaDrzwi
     Kod produktu3663602836094