icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Wkładki standardowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Zamki i wkładki

Strzałka w prawo

Wkładki standardowe

Strzałka w prawo

Wkładka Smith & Locke 26 x 35 mm nikiel

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wkładka Smith & Locke 26 x 35 mm nikiel
37,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Wkładka bębenkowa dzięki zastosowaniu mosiądzu pokrytego niklem nie ulega śniedzeniu, jest niepodatna na warunki pogodowe, uszkodzenia mechaniczne oraz zużycie. Ten powszechnie stosowany element sprawdzi się zarówno zamontowany w drzwiach do mieszkania, jak i biura czy magazynu. Do produktu dołączone są 3 klucze, którymi możesz zamknąć drzwi z obu stron.

  Cechy i zalety

  Jeśli w Twojej okolicy zdarzają się włamania, możesz zabezpieczyć swoje mienie, montując w drzwiach zamek wpuszczany z wkładką bębenkową. Znajduje ona zastosowanie nie tylko w budynkach mieszkalnych,, ale także w firmach, magazynach garażach i piwnicach. Mechanizm wkładki wykonany z mosiądzu pokrytego warstwą niklu charakteryzuje się odpornością na odkształcenia, uszkodzenia oraz warunki pogodowe. Nie ulega również śniedzeniu. Jest estetyczny, a jego kolor będzie pasował do drzwi wykonanych z różnych materiałów i w różnych kolorach. Dodatkowy atut produktu to łatwość jego montażu i wymiany. Dzięki tym cechom jest prosty w użyciu, a także skuteczny. Przy zakupie wkładki należy pamiętać o doborze odpowiedniego wymiaru. Potrzebny Ci model znajdziesz na pewno w naszej bogatej ofercie. Sprawdź!

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   MateriałMosiądz
   KolorNikiel
   Kod produktu3663602836100