icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Wkładki standardowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Zamki i wkładki

Strzałka w prawo

Wkładki standardowe

Strzałka w prawo

Wkładka Smith & Locke 30 x 35 mm nikiel

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wkładka Smith & Locke 30 x 35 mm nikiel
40,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Dzięki swej funkcjonalności wkładka bębenkowa sprawdza się jako zabezpieczenie w drzwiach różnego typu. Odporna na warunki pogodowe oraz uszkodzenia i zużycie dzięki materiałom, z których została wykonana – mosiądzowi i niklowi – może być wykorzystywana w zamkach drzwi zewnętrznych i wewnętrznych. Do zestawu z wkładką dołączone są 3 klucze.

  Cechy i zalety

  Jeśli szukasz odpowiedniego zabezpieczenia swojego domu, nie musisz koniecznie od razu instalować całego systemu alarmowego. Często wystarczy proste, ale bardzo skuteczne rozwiązanie, jakim jest wkładka bębenkowa do zamków wpuszczanych. Ze względu na swą funkcjonalność jest powszechnie stosowana jako zabezpieczenie drzwi mieszkaniowych, lokali używkowych lub biurowych. Prosta konstrukcja mechanizmu wykonana z mosiądzu pokrytego niklem rzadko się psuje i jest odporna na działanie czynników atmosferycznych oraz uszkodzenia. Jednocześnie to skuteczny mechanizm, który chroni przed złodziejami. Bez problemu będziesz mógł ją sam zamontować bez pomocy fachowców oraz konieczności posiadania specjalistycznego sprzętu. Asymetryczna budowa doskonale nadaje się do zamka wpuszczonego bliżej jednej powierzchni drzwi. Podczas wyboru wkładki musisz pamiętać, by jej rozmiar był odpowiednio dopasowany. Modele w różnych wymiarach znajdziesz w naszej ofercie. Sprawdź!

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   MateriałMosiądz
   KolorNikiel
   Kod produktu3663602836117