Zobacz więcej Wkładki standardowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Zamki i wkładki

Strzałka w prawo

Wkładki standardowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wkładka Smith & Locke 30 x 35G mm mosiądz

Wkładka Smith & Locke 30 x 35G mm mosiądz

30
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Wkładka bębenkowa jest mechanizmem, który w razie nagłej potrzeby będziesz mógł bez problemu zamontować sam, bez konieczności użycia specjalistycznego sprzętu. Wykonana z mosiądzu jest trwała i wytrzymała, a dzięki zamontowanej z jednej strony gałce łatwo i szybko zamkniesz lub otworzysz drzwi od środka. W opakowaniu do wkładki dołączony jest zestaw 3 kluczy.

   Cechy i zalety

    Każdy mechanizm po pewnym czasie może się popsuć. To samo dotyczy zamków w Twoich drzwiach. Jeśli taka sytuacja Ci się przydarzy, nie musisz od razu wzywać ślusarza. Bez problemu sam poradzisz sobie z naprawą – trzeba dobrać jedynie odpowiednią wkładkę. Do zamka wpuszczanego najlepiej pasuje wkładka bębenkowa z pokrętłem zewnętrznym. Dzięki prostej konstrukcji jest trwała, wytrzymała i rzadko się psuje. Doskonale sprawdzi się więc jako produkt do codziennej eksploatacji. Mechanizm od strony zewnętrznej zamykany na klucz, od wewnątrz posiada praktyczną gałkę, pozwalającą na szybkie otwieranie i zamykanie drzwi. Niezwykle istotna kwestia to dopasowanie wielkości wkładki do drzwi, by nie wystawała poza ich powierzchnię – dlatego w naszej ofercie znajdziesz też modele w innych rozmiarach. Sprawdź!

     Specyfikacja techniczna

     MateriałMosiądz
     KolorMosiądz
     MarkaSmith & Locke
     Mechanizm ryglującyZamek cylindryczny
     Odpowiedni typ zastosowaniaDrzwi
     Kod produktu3663602835981