Dostawa za 1 zł na wybrane produkty dla zamówień od 200 zł! Sprawdź szczegóły akcji tutaj >>

icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Wkładki standardowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Zamki i wkładki

Strzałka w prawo

Wkładki standardowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wkładka Smith & Locke 30 x 35G mm nikiel

Wkładka Smith & Locke 30 x 35G mm nikiel

59,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Wkładka do zamka mocowana w drzwiach jest elementem, który zwiększy Twoje bezpieczeństwo w domu. Mechanizm został wykonany z mosiądzu i niklu – materiałów odpornych na korozję, nieulegających wypaczeniu oraz odpornych na uszkodzenia. Gałka zamontowana po stronie wewnętrznej drzwi pozwoli szybko i łatwo je otworzyć oraz zamknąć.

  Cechy i zalety

  Dobry zamek w drzwiach to podstawowe zabezpieczenie Twojego mieszkania. Jeśli jednak wkładka wystaje poza szyld zamka więcej niż 3 mm, należy ją wymienić na nową, lepiej dopasowaną, by utrudnić włamywaczom dostanie się do domu. Produkt z mosiądzu pokryty warstwą niklu to bardzo dobry wybór. Odporny na uszkodzenia mechaniczne, korozję oraz codzienne użytkowanie będzie dobrze spełniać swoją funkcję. Dodatkowo nie ulega śniedzeniu, w związku z czym jego kolor nie zmieni się z upływem czasu. Podczas zakupu musisz pamiętać o tym, by dobrać wymiar wkładki do swoich drzwi i wpuszczonego w nie zamka. Mechanizm bębenkowy, pomimo prostej konstrukcji, świetnie zabezpieczy Twoje mieszkanie. Obejrzyj naszą ofertą, a na pewno znajdziesz wkładkę idealnie pasującą do Twojego skrzydła drzwiowego. Sprawdź!

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   MateriałMosiądz
   KolorNikiel
   Kod produktu3663602836124