Zobacz więcej Wkładki standardowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Zamki i wkładki

Strzałka w prawo

Wkładki standardowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wkładka Smith & Locke 30 x 40G mm nikiel

Wkładka Smith & Locke 30 x 40G mm nikiel

30
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Znikające klucze od domu to przypadłość, która trapi wielu z nas. Jeśli i Ty znajdziesz się w tej pozornie trudnej sytuacji i zdarzy Ci się zgubić ostatni zestaw kluczy od domu, pomyśl o wymianie wkładki do zamka drzwi frontowych. Jest to prosty w montażu produkt, dzięki temu każdy może dokonać takiej wymiany samodzielnie.

   Cechy i zalety

    Nie wiń się zbyt mocno, jeśli zdarzyło Ci się zgubić klucze od domu. Nie jest to najprzyjemniejsza sytuacja, zwłaszcza wtedy, gdy nie posiadasz zapasowego kompletu. Problem ten można rozwiązać prosto, szybko i skutecznie poprzez zakup zakup nowej wkładki do zamka. Już dziś pomyśl o wkładce, która posiada dodatkowy komplet kluczy. Prezentowany model pokryty jest niklem, czyli bardzo odpornym na zarysowania, uszkodzenia mechaniczne i korozję materiałem, który dodatkowo doskonale wygląda, nie traci swojego koloru i pasuje niemal do każdego rodzaju drzwi wejściowych. Łatwy montaż to kolejny argument przemawiający za tym, byś nie zastanawiał się dłużej nad zakupem nowej wkładki do zamka. Zamówił produkt online już dziś!

     Specyfikacja techniczna

     Typ produktuWkładka bębenkowa dwustronna
     MarkaSmith & Locke
     Typ wkładkiGałka zamykająca do drzwi
     Mechanizm ryglującyZamek cylindryczny
     ProfilEuro
     KolorNikiel
     MateriałMosiądz
     Kod produktu3663602835486