LOTERIA URODZINOWA! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Wkładki standardowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Zamki i wkładki

Strzałka w prawo

Wkładki standardowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wkładka Smith & Locke 30 x 45 mm nikiel

Wkładka Smith & Locke 30 x 45 mm nikiel

30
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Jeśli chcesz uniknąć nieproszonych gości w swoim mieszkaniu, pomyśl o montażu odpowiedniego zabezpieczenia. Asymetryczna wkładka bębenkowa świetnie sprawdzi się w tej roli. Produkt zrobiony z mosiądzu pokrytego niklem nie jest podatny na uszkodzenia mechaniczne oraz korozję, dlatego też będzie się nadawać do drzwi zewnętrznych i wewnętrznych.

   Cechy i zalety

    Statystyki wskazują wzrost liczby włamań do mieszkań i domów. Jeśli nie chcesz, by i Tobie przydarzyło się to nieszczęście, pomyśl o odpowiednim zabezpieczeniu drzwi. Szczególnie że złodziejom wystarczy naprawdę niewiele czasu, żeby wynieść Twoje najcenniejsze rzeczy. Dlatego dobra wkładka zabezpieczająca drzwi będzie w takiej sytuacji świetnym rozwiązaniem. Materiał jej wykonania – mosiądz – nie ulega korozji ani zużyciu i jest mało wrażliwy na uszkodzenia mechaniczne. Nikiel, którym została pokryta, przeciwdziała śniedzeniu. Mechanizm bębenkowy ma prostą konstrukcję, więc wkładkę możesz samodzielnie zamontować. Wersję asymetryczną należy stosować do zamków, które nie są wpuszczone centralnie. Różne modele i wymiary wkładek znajdziesz w naszej ofercie. Sprawdź!

     Specyfikacja techniczna

     MateriałMosiądz
     KolorNikiel
     MarkaSmith & Locke
     Mechanizm ryglującyBębenek z bolcami
     Odpowiedni typ zastosowaniaDrzwi
     Kod produktu3663602836131