icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Wkładki standardowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Zamki i wkładki

Strzałka w prawo

Wkładki standardowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wkładka Smith & Locke 30 x 55 mm mosiądz

Wkładka Smith & Locke 30 x 55 mm mosiądz

55,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Produkt wykonany z mosiądzu jest trwały i odporny na uszkodzenia. Mechanizm bębenkowy to prosty sposób na zabezpieczenie Twoich drzwi – zamontujesz go w zamku. Należy pamiętać, by jego wymiary były odpowiednio dobrane, tak aby nie ułatwić złodziejom dostania się do Twojego mieszkania. W zestawie do wkładki dołączone są 3 klucze.

  Cechy i zalety

  Jeśli wkładka zamka w Twoich drzwiach wejściowych znacznie wystaje ponad ich powierzchnię, zdecydowanie powinieneś ją wymienić. Niedopasowany rozmiarem do skrzydła mechanizm może być zaproszeniem dla złodziei, ponieważ bez większego problemu są w stanie go wyłamać. W takich sytuacjach najlepiej wybrać wkładkę asymetryczną przeznaczoną do zamków, które nie są osadzone centralnie. System bębenkowy dwustronny pozwala zamykać drzwi na klucz od strony wewnętrznej i zewnętrznej. Zrobiony z mosiądzu charakteryzuje się trwałością i odpornością na uszkodzenia, dzięki czemu stanowi proste i zazwyczaj skuteczne zabezpieczenie przeciw złodziejom. Jego dodatkowym atutem jest łatwy sposób montażu. Obejrzyj też inne modele wkładek, by wybrać tę idealnie pasującą do Twoich drzwi.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   MateriałMosiądz
   KolorMosiądz
   Kod produktu3663602836032