Zobacz więcej Wkładki standardowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Zamki i wkładki

Strzałka w prawo

Wkładki standardowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wkładka Smith & Locke 30 x 55 mm mosiądz

Wkładka Smith & Locke 30 x 55 mm mosiądz

30
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Produkt wykonany z mosiądzu jest trwały i odporny na uszkodzenia. Mechanizm bębenkowy to prosty sposób na zabezpieczenie Twoich drzwi – zamontujesz go w zamku. Należy pamiętać, by jego wymiary były odpowiednio dobrane, tak aby nie ułatwić złodziejom dostania się do Twojego mieszkania. W zestawie do wkładki dołączone są 3 klucze.

   Cechy i zalety

    Jeśli wkładka zamka w Twoich drzwiach wejściowych znacznie wystaje ponad ich powierzchnię, zdecydowanie powinieneś ją wymienić. Niedopasowany rozmiarem do skrzydła mechanizm może być zaproszeniem dla złodziei, ponieważ bez większego problemu są w stanie go wyłamać. W takich sytuacjach najlepiej wybrać wkładkę asymetryczną przeznaczoną do zamków, które nie są osadzone centralnie. System bębenkowy dwustronny pozwala zamykać drzwi na klucz od strony wewnętrznej i zewnętrznej. Zrobiony z mosiądzu charakteryzuje się trwałością i odpornością na uszkodzenia, dzięki czemu stanowi proste i zazwyczaj skuteczne zabezpieczenie przeciw złodziejom. Jego dodatkowym atutem jest łatwy sposób montażu. Obejrzyj też inne modele wkładek, by wybrać tę idealnie pasującą do Twoich drzwi.

     Specyfikacja techniczna

     MateriałMosiądz
     KolorMosiądz
     MarkaSmith & Locke
     Mechanizm ryglującyBębenek z bolcami
     Odpowiedni typ zastosowaniaDrzwi
     Kod produktu3663602836032