Zobacz więcej Wkładki standardowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Zamki i wkładki

Strzałka w prawo

Wkładki standardowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wkładka Smith & Locke 35 x 10 mm mosiądz

Wkładka Smith & Locke 35 x 10 mm mosiądz

30
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Wkładka do zamka stanowi element montowany w drzwiach w celu zwiększenia poczucia bezpieczeństwa mieszkańców. Wykonana z solidnego materiału, jakim jest mosiądz, cechuje się wysoką odpornością na korozję i zniekształcenia. Akcesorium o estetycznym wyglądzie będzie idealnie komponować się z drzwiami o dowolnej kolorystyce.

   Cechy i zalety

    Przydomowy warsztat jest idealnym miejscem, w którym możesz przechowywać drogie sprzęty, jakie wykorzystujesz podczas różnych prac. Warto szczególnie zadbać o to, by drzwi do tego miejsca zostały odpowiednio zabezpieczone. Doskonałym rozwiązaniem, które uchroni Twoje przedmioty przed złodziejami, będzie zastosowanie wkładki do zamka. Odpowiednio zamontowana uniemożliwia przedostanie się do środka pomieszczenia niepożądanym osobom. Wykonana została z odpornego na uszkodzenia mechaniczne mosiądzu, dzięki czemu zapewnia maksymalne bezpieczeństwo Twoim przedmiotom. Prosta konstrukcja nie sprawia problemów podczas instalacji, w związku z czym możesz wykonać montaż samodzielnie przy pomocy odpowiednich do tego narzędzi. W naszej ofercie znajdziesz również inne elementy, które ochronią pomieszczenia znajdujące się w Twoim domu przed intruzami. Sprawdź!

     Specyfikacja techniczna

     Typ produktuWkładka bębenkowa dwustronna
     MarkaSmith & Locke
     Mechanizm ryglującyBębenek z bolcami
     ProfilEuro
     KolorMosiądz
     MateriałMosiądz
     Kod produktu3663602835929