icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Wkładki standardowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Zamki i wkładki

Strzałka w prawo

Wkładki standardowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wkładka Smith & Locke 35 x 30G mm mosiądz

Wkładka Smith & Locke 35 x 30G mm mosiądz

50,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Wkładka bębenkowa to standardowy mechanizm w wielu zamkach. Prosta konstrukcja jest skutecznym zabezpieczeniem przeciw złodziejom. Może być łatwo i szybko wymieniona, kiedy się popsuje oraz gdy złamiesz lub ewentualnie zgubisz klucz. Bardzo dobrze sprawdza się jako zabezpieczenie w drzwiach zewnętrznych i wewnętrznych – wykonanie z mosiądzu zapewnia mu trwałość.

  Cechy i zalety

  Złamanie klucza w zamku do przykra niespodzianka. Zazwyczaj po wizycie ślusarza, który wpuści Cię do mieszkania i usunie popsute urządzenie, zostaje w zamku dziura. Szybko i bez zbędnych kosztów możesz sam wstawić w to miejsce nową wkładkę. Jeżeli Twój zamek jest zamontowany niesymetrycznie, powinieneś wybrać wkładkę asymetryczną. Najlepszym rozwiązaniem będzie mechanizm bębenkowy, będący prostym, a równocześnie skutecznym zabezpieczeniem przed włamaniem. Mosiądz, z którego jest wykonany, nadaje mu trwałość i odporność na uszkodzenia mechaniczne. Dodatkowym atutem jest gałka umożliwiająca szybkie i bezproblemowe zamknięcie lub otworzenie drzwi od wewnątrz. Oczywiście wymiary wkładki muszą być odpowiednio dobrane do Twoich drzwi. W naszej ofercie znajdziesz je w różnych rozmiarach. Sprawdź!

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   MateriałMosiądz
   KolorMosiądz
   Kod produktu3663602836049