icon
25.02 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
25.02 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Wkładki standardowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Zamki i wkładki

Strzałka w prawo

Wkładki standardowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wkładka Smith & Locke 35 x 30G mm nikiel

Wkładka Smith & Locke 35 x 30G mm nikiel

30
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Nowa wkładka w Twoich drzwiach to bardzo skuteczny sposób, by zabezpieczyć mieszkanie przed złodziejami, szczególnie jeśli wybierasz się w dłuższą podróż. Prezentowany produkt został zrobiony z trwałych i wytrzymałych materiałów, niepodatnych na korozję. Dodatkowym atutem takiej wkładki jest pokrętło zewnętrzne, dzięki któremu możesz zamknąć lub otworzyć drzwi bez użycia klucza.

   Cechy i zalety

    Okres wakacyjny to najlepszy sezon dla złodziei. Wyjeżdżając na długo, zwykle zastanawiasz się, czy w tym czasie ktoś niepożądany nie będzie chciał dostać się do Twojego domu. Warto więc przed podróżą wyposażyć drzwi w odpowiednie zabezpieczenie. Czasem wystarczy wymiana wkładki na nową – ta zrobiona z mosiądzu, czyli tworzywa odpornego na uszkodzenia mechaniczne oraz korozję, jest trwała i wytrzymała. Pokrywający ją nikiel nadaje jej lekko srebrzystego koloru, dzięki czemu wygląda estetycznie i pasuje do drzwi wykonanych z różnych materiałów. Mechanizm bębenkowy nie tylko jest skuteczny, ale również rzadko się psuje. Pokrętło zewnętrzne pozwala szybko i łatwo otworzyć bądź zamknąć drzwi od strony mieszkania. Jeśli poszukujesz innego modelu wkładki, znajdziesz go w naszej ofercie. Sprawdź!

     Specyfikacja techniczna

     MateriałMosiądz
     KolorNikiel
     MarkaSmith & Locke
     Mechanizm ryglującyZamek cylindryczny
     Odpowiedni typ zastosowaniaDrzwi
     Kod produktu3663602836148