icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Wkładki standardowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Zamki i wkładki

Strzałka w prawo

Wkładki standardowe

Strzałka w prawo

Wkładka Smith & Locke 35 x 40 mm nikiel

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wkładka Smith & Locke 35 x 40 mm nikiel
51,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Zamek z wkładką jest powszechnie stosowanym sposobem zabezpieczenia drzwi. Wkładka wykonana z mosiądzu wykazuje odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz zużycie, a dodatkowa warstwa niklu chroni ją przed korozją. Dzięki temu sprawdza się w drzwiach wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń. W zestawie do kłódki dołączone są 3 klucze.

  Cechy i zalety

  Drzwi do mieszkania, garażu, schowka czy gabinetu zazwyczaj są zabezpieczone zamkiem. Jednak by mogły właściwe pełnić swą funkcję, wybierz do nich odpowiednią wkładkę. Prezentowany model zrobiony został z odpornego na wypaczenia i uszkodzenia mechaniczne mosiądzu,, natomiast pokrywająca go warstwa niklu sprawia, że nie ulega korozji – element doskonale nadaje się więc do użytku w drzwiach wewnętrznych i zewnętrznych. Mechanizm bębenkowy rzadko się psuje. Zamykany z obu stron na klucz nie pozwoli nikomu niepowołanemu otworzyć drzwi. Jest on równocześnie prosty do samodzielnego założenia bądź wymiany. Zależnie od miejsca wpuszczenia zamka należy dobrać wkładkę symetryczną bądź asymetryczną. W naszej ofercie znajdziesz wkładki w różnych wersjach i wymiarach. Sprawdź!

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   MateriałMosiądz
   KolorNikiel
   Kod produktu3663602836155