icon
Najbliższa niedziela 24.09 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 24.09 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Wkładki standardowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Zamki i wkładki

Strzałka w prawo

Wkładki standardowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wkładka Smith & Locke 35 x 55 mm mosiądz

Wkładka Smith & Locke 35 x 55 mm mosiądz

59,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Do wzmocnionych drzwi warto wybrać dobrze dopasowaną wkładkę, która będzie ich doskonałym uzupełnieniem. Jej mechanizm bębenkowy, mimo prostej konstrukcji, jest skutecznym zabezpieczeniem przeciw złodziejom. Zrobiono ją z mosiądzu – materiału odpornego na uszkodzenia mechaniczne i wytrzymałego. W zestawie do wkładki dołączone są 3 klucze.

  Cechy i zalety

  Jeśli w trosce o bezpieczeństwo swojego dobytku zamontowałeś drzwi antywłamaniowe, warto teraz dobrać do nich odpowiednie zamknięcie. Wydłużona wkładka bębenkowa doskonale nadaje się do zamków wpuszczanych w drzwiach, które są dodatkowo wzmocnione, przez co mają większą grubość. Dobrze dobrana będzie świetnym zabezpieczeniem przeciw złodziejom. Wybierając wkładkę, powinieneś pamiętać, by jej rozmiar był dopasowany do wymiarów drzwi. Do zamka zamontowanego w skrzydle niesymetrycznie bardzo dobrze nadaje się wkładka asymetryczna. Mosiądz, z którego jest wykonana, odpowiada za jej odporność i wytrzymałość – dzięki temu produkt jest skuteczny. Prosty mechanizm bębenkowy powoduje, że wkładka rzadko się psuje i można zamontować ją samodzielnie. Jest powszechnie stosowanym, sprawdzonym zabezpieczeniem do drzwi, nie tylko mieszkaniowych. Wśród naszego asortymentu znajdziesz też produkty tego typu w innych rozmiarach. Sprawdź!

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   MateriałMosiądz
   KolorMosiądz
   Kod produktu3663602836063