LOTERIA CASTODAYS! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Wkładki standardowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Zamki i wkładki

Strzałka w prawo

Wkładki standardowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wkładka Smith & Locke 35 x 55 mm nikiel

Wkładka Smith & Locke 35 x 55 mm nikiel

30
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Wkładka z mosiądzu pokrytego niklem jest dobrym sposobem na zabezpieczenie pomieszczeń w firmie lub w domu. Materiały wykonania nadają jej odporność na uszkodzenia oraz działanie korozji, dlatego produkt cechuje się dobrymi właściwościami wytrzymałościowymi. Do zestawu wraz z wkładką dołączone są 3 klucze, którymi będziesz mógł ją zamknąć z obu stron.

   Cechy i zalety

    Niezależnie od tego, jaką prowadzisz firmę, niezwykle istotne jest, by pomieszczenia były odpowiednio zabezpieczone przed dostępem osób trzecich. Warto więc zamontować w zamku wkładkę wykonaną z odpornego na częste użytkowanie i uszkodzenia materiału – mosiądzu. Dodatkowa warstwa niklu, którą jest pokryta, chroni ją przed procesami korozji. Jej lekko srebrzysty kolor będzie pasował do drzwi wykonanych z różnych surowców, dzięki czemu możesz zamontować ją zarówno w drzwiach wewnątrz oraz na zewnątrz budynku, jak i w furtkach bądź bramach. Prosta konstrukcja bębenkowa rzadko się psuje, a właściwie dobrana będzie doskonałym zabezpieczeniem przed złodziejami. Jeśli szukasz innych modeli wkładek, przejrzyj naszą ofertę.

     Specyfikacja techniczna

     MateriałMosiądz
     KolorNikiel
     MarkaSmith & Locke
     Mechanizm ryglującyBębenek z bolcami
     Odpowiedni typ zastosowaniaDrzwi
     Kod produktu3663602836162