icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Wkładki standardowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Zamki i wkładki

Strzałka w prawo

Wkładki standardowe

Strzałka w prawo

Wkładka Smith & Locke 40 x 30G mm mosiądz

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wkładka Smith & Locke 40 x 30G mm mosiądz
57,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Wymieniając wkładkę w drzwiach, musisz pamiętać, by była dobrze dopasowana, dzięki czemu będzie stanowić skuteczne zabezpieczenie przeciw złodziejom. Mechanizm wykonany z mosiądzu pozwala na komfortowe jej użytkowanie. Dzięki gałce zamontowanej po jednej jego stornie nie musisz używać w domu klucza do jej otwierania lub zamykania.

  Cechy i zalety

  Jeśli popsuje Ci się zamek, jego naprawa nie jest skomplikowana – wystarczy wymienić wkładkę. Musisz jednak pamiętać, żeby była odpowiednio dobrana. Do drzwi wejściowych z zamkiem wpuszczonym niesymetrycznie doskonale będzie pasować wkładka bębenkowa asymetryczna. Dobrze dopasowany mechanizm nie może wystawać poza szyld zamka – dzięki temu jest on odporny na próby zdemontowania. Wykonany z mosiądzu charakteryzuje się niewrażliwością na uszkodzenia mechaniczne, a także zużycie. Zamontowane z jednej strony pokrętło umożliwi Ci jego szybkie i łatwe otwieranie oraz zamykanie. Produkt świetnie nadaje się nie tylko do drzwi wejściowych, lecz również do drzwi gabinetów lub schowków. Różne modele i wymiary wkładek znajdziesz w naszej bogatej ofercie. Sprawdź!

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   MateriałMosiądz
   KolorMosiądz
   Kod produktu3663602836070