Zyskaj do 200 zł rabatu na całe zakupy online! Sprawdź szczegóły akcji tutaj >>

icon
25.02 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
25.02 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Wkładki standardowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Zamki i wkładki

Strzałka w prawo

Wkładki standardowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wkładka Smith & Locke 40 x 30G nikiel

Wkładka Smith & Locke 40 x 30G nikiel

30
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Praktyczna i łatwa w montażu wkładka bębenkowa będzie doskonałym zabezpieczeniem drzwi. Dzięki mosiądzowi, z którego ją wykonano, jest wytrzymała i trudno ją uszkodzić. Dodatkowo warstwa niklu, którą została pokryta, chroni ją przed procesami korozji. Będzie się więc nadawać do drzwi wewnątrz oraz na zewnątrz budynku. Zamontowane pokrętło zewnętrze ułatwia jej użytkowanie.

   Cechy i zalety

    Jeśli podczas wakacyjnego wyjazdu nie chcesz martwić się o to, czy Twoje mieszkanie nie stanie się celem złodziei, zadbaj o jego właściwe zabezpieczenie. Prostym i skutecznym sposobem jest wymiana wkładki w zamku na nową. Produkt zrobiony z mosiądzu, materiału niepodatnego na uszkodzenia mechaniczne i zużycie, pokryty jest warstwą niklu chroniącego go przed procesami korozji. Bez trudu możesz go zamocować samodzielnie w drzwiach zewnętrznych oraz wewnętrznych. Mechanizm bębenkowy pomimo swej prostej konstrukcji jest bardzo dobrym zabezpieczeniem. Zamontowane z jednej strony pokrętło zewnętrzne pozwala łatwo i szybko otworzyć drzwi od wewnątrz, w związku z czym świetnie nadaje się do mieszkań i domów. Odpowiednio dobrany rozmiar wkładki zapewni Ci właściwe zabezpieczenie mieszkania. Obejrzyj naszą ofertą i wybierz najlepszy produkt do swojego zamka.

     Specyfikacja techniczna

     MateriałMosiądz
     KolorNikiel
     MarkaSmith & Locke
     Mechanizm ryglującyZamek cylindryczny
     Kod produktu3663602836179