Zobacz więcej Wkładki standardowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Zamki i wkładki

Strzałka w prawo

Wkładki standardowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wkładka Smith & Locke 40 x 45 mm mosiądz

Wkładka Smith & Locke 40 x 45 mm mosiądz

30
/ szt.

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Zatrzaśnięte drzwi od domu, kiedy wyszedłeś tylko na chwilę, bez portfela lub telefonu? Ta przykra sytuacja zawsze zdarza się w najmniej spodziewanym momencie. Wymień wkładkę w zamku drzwi wejściowych na taką, która zawiera mechanizm bębenkowy, uniemożliwiające samoczynne zatrzaśnięcie drzwi. Pomyśl o tym już teraz, by uniknąć podobnych zdarzeń w przyszłości.

   Cechy i zalety

    Życie w pośpiechu może mieć złe skutki. Zarówno te długofalowe, jak i takie, które dotykają nas od razu. Z pewnością do tych drugich należy zatrzaśnięcie drzwi od domu, podczas gdy klucze zostały w środku. Głupia wpadka, która jednak każdemu może się przytrafić. Co robić w takiej sytuacji? Najlepszym wyjściem będzie wymiana wkładki do zamka. Najlepiej na taką, która nie pozwala na samoczynne zatrzaśnięcie się drzwi. Prezentowany model zawiera prosty mechanizm bębenkowy, do którego zamknięcia potrzebny jest klucz. Wykonana jest z wytrzymałego mosiądzu, dzięki czemu nie straszne jej korozja lub uszkodzenia mechaniczne. Wygląda estetycznie i pasuje do różnego rodzaju drzwi, a po upływie czasu nie traci swojego koloru. Zamów online!

     Specyfikacja techniczna

     Typ produktuWkładka bębenkowa dwustronna
     Mechanizm ryglującyBębenek z bolcami
     ProfilEuro
     KolorMosiądz
     MateriałMosiądz
     Kod produktu3663602835363