icon
Najbliższa niedziela 24.09 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 24.09 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Wkładki standardowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Zamki i wkładki

Strzałka w prawo

Wkładki standardowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wkładka Smith & Locke 40 x 45 mm mosiądz

Wkładka Smith & Locke 40 x 45 mm mosiądz

55,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Zatrzaśnięte drzwi od domu, kiedy wyszedłeś tylko na chwilę, bez portfela lub telefonu? Ta przykra sytuacja zawsze zdarza się w najmniej spodziewanym momencie. Wymień wkładkę w zamku drzwi wejściowych na taką, która zawiera mechanizm bębenkowy, uniemożliwiające samoczynne zatrzaśnięcie drzwi. Pomyśl o tym już teraz, by uniknąć podobnych zdarzeń w przyszłości.

  Cechy i zalety

  Życie w pośpiechu może mieć złe skutki. Zarówno te długofalowe, jak i takie, które dotykają nas od razu. Z pewnością do tych drugich należy zatrzaśnięcie drzwi od domu, podczas gdy klucze zostały w środku. Głupia wpadka, która jednak każdemu może się przytrafić. Co robić w takiej sytuacji? Najlepszym wyjściem będzie wymiana wkładki do zamka. Najlepiej na taką, która nie pozwala na samoczynne zatrzaśnięcie się drzwi. Prezentowany model zawiera prosty mechanizm bębenkowy, do którego zamknięcia potrzebny jest klucz. Wykonana jest z wytrzymałego mosiądzu, dzięki czemu nie straszne jej korozja lub uszkodzenia mechaniczne. Wygląda estetycznie i pasuje do różnego rodzaju drzwi, a po upływie czasu nie traci swojego koloru. Zamów online!

   Specyfikacja techniczna

   Typ produktuWkładka bębenkowa dwustronna
   Typ opakowaniaszt.
   Mechanizm ryglującyBębenek z bolcami
   ProfilEuro
   KolorMosiądz
   MateriałMosiądz
   Kod produktu3663602835363