Zobacz więcej Wkładki standardowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Zamki i wkładki

Strzałka w prawo

Wkładki standardowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wkładka Smith & Locke 40 x 50 mm nikiel

Wkładka Smith & Locke 40 x 50 mm nikiel

30
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Wkładka bębenkowa to część przeznaczona do montowania w drzwiach wejściowych. Zapewnia mieszkańcom poczucie prywatności oraz bezpieczeństwa. Stanowi rodzaj zabezpieczenia przed intruzami, który doskonale sprawdzi się także w biurze. Została wykonana z mosiądzu, który charakteryzuje się niezwykłą wytrzymałością i trwałością.

   Cechy i zalety

    Właściciele mieszkań przeznaczonych na wynajem niekiedy mają problem z byłymi lokatorami, którzy często nie oddają im kluczy. Aby zapewnić spokój i bezpieczeństwo nowym najemcom, warto zamontować w drzwiach specjalną wkładkę do zamka. Dzięki temu unikniesz niespodziewanego wtargnięcia nieproszonych gości do Twojego lokum. Produkt pokryty niklem charakteryzuje się trwałością, a także estetycznym wyglądem. Został wykonany z odpornego na zniekształcenia i uszkodzenia mechaniczne mosiądzu. Instalacja wkładki do drzwi nie sprawia trudności, jednak aby odpowiednio ją zamontować, warto skorzystać z pomocy specjalistów. Do zestawu dołączone są 3 pary kluczy, dzięki którym dostęp do wynajmowanego mieszkania możesz mieć tylko Ty i aktualni lokatorzy. W naszej ofercie znajdziesz również inne rodzaje wkładek do zamków, które z łatwością dobierzesz do swoich preferencji.

     Specyfikacja techniczna

     MateriałMosiądz
     KolorNikiel
     MarkaSmith & Locke
     Mechanizm ryglującyBębenek z bolcami
     Odpowiedni typ zastosowaniaDrzwi
     Kod produktu3663602835592