LOTERIA URODZINOWA! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Pozostałe akcesoria do samochodu

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wkłady spiralne Yato do gwintów M6

Wkłady spiralne Yato do gwintów M6

17,98
/ kpl.
0,90
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Zastanawiasz się, jak naprawić uszkodzone gwinty wewnętrzne? W czasie reperowania felgi koła lub gniazda świec zapłonowych przydadzą Ci się prezentowane wkłady spiralne umożliwiające przywracanie przedmiotom idealnego stanu. Podczas produkcji części zastosowano stalowy drut, więc elementy są odporne na uszkodzenia mechaniczne.

   Cechy i zalety

    Twoja maszyna posiada uszkodzone gwinty wewnętrzne, co uniemożliwia jej prawidłowe działanie? Awarię naprawisz za pomocą prezentowanych wkładów spiralnych do gwintów, które pozwalają na uratowanie urządzeń lub maszyn z uszkodzonymi częściami – za ich pomocą z łatwością zreperujesz felgi kół lub gniazda świec zapłonowych, więc akcesorium z powodzeniem dopasujesz do własnych potrzeb. Podczas produkcji elementów wykorzystano stalowy drut, czemu zawdzięcza się ich odporność na uszkodzenia mechaniczne – uzyskasz idealny efekt pracy na długi czas. Funkcjonalne wkłady znajdą zastosowanie zarówno w przydomowym warsztacie, jak też w profesjonalnym serwisie naprawczym. Jeśli chcesz naprawić uszkodzone gwinty, koniecznie zaopatrz się w prezentowane wkłady pozwalające na przeprowadzenie zaplanowanych prac. Sprawdź teraz!

    • Pozwalaja na uratowanie urządzeń lub maszyn z uszkodzonymi gwintami wewnętrznymi, np. felgi kół, gniazda świec zapłonowych, itp.

    Specyfikacja techniczna

    KolorMix
    MateriałStal
    Kod produktu5906083917653