LOTERIA URODZINOWA! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Pozostałe akcesoria do samochodu

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wkłady spiralne Yato do gwintów M8

Wkłady spiralne Yato do gwintów M8

19,98
/ kpl.
1
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Szukasz sposobu na naprawienie pojazdu z uszkodzonym gwintem wewnętrznym? Proponowane wkłady spiralne znajdą zastosowanie w czasie reperowania felgi lub koła gniazda świec zapłonowych. Wyprodukowane ze stalowego drutu przez długi czas zachowają odporność na uszkodzenia mechaniczne. Proponujemy również inne akcesoria warsztatowe.

   Cechy i zalety

    Uszkodzony gwint wewnętrzny w maszynie uniemożliwia prawidłowe użytkowanie sprzętu? Zastanawiasz się, jak przywrócić konstrukcji idealny stan? Prezentowane wkłady spiralne znajdą zastosowanie w czasie naprawiania pojazdów w większości garaży – doskonale sprawdzą się podczas reperowania felgi koła lub gniazda świec zapłonowych. Gwarantują znakomity rezultat pracy na długi czas, gdyż stworzone zostały ze stalowego drutu – są odporne na uszkodzenia mechaniczne. Przyrządy pozwalające na łatwe naprawianie konstrukcji znajdą zastosowanie zarówno w przydomowym warsztacie, jak też w profesjonalnym serwisie naprawczym. W zestawie znajdziesz kilka elementów, więc nie musisz kupować każdej części z osobna. Jeśli chcesz naprawić urządzenie z uszkodzonym gwintem wewnętrznym, koniecznie zaopatrz się w prezentowane wkłady. Sprawdź ofertę!

    • Pozwalaja na uratowanie urządzeń lub maszyn z uszkodzonymi gwintami wewnętrznymi, np. felgi kół, gniazda świec zapłonowych, itp.

    Specyfikacja techniczna

    KolorMix
    MateriałStal
    Kod produktu5906083917660