icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Pozostałe akcesoria

Strona główna

Strzałka w prawo

Garaż i warsztat

Strzałka w prawo

Pozostałe akcesoria

Strzałka w prawo

Wkłady spiralne Yato do gwintów M8

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wkłady spiralne Yato do gwintów M8
25,98
/ kpl.
1,30
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Szukasz sposobu na naprawienie pojazdu z uszkodzonym gwintem wewnętrznym? Proponowane wkłady spiralne znajdą zastosowanie w czasie reperowania felgi lub koła gniazda świec zapłonowych. Wyprodukowane ze stalowego drutu przez długi czas zachowają odporność na uszkodzenia mechaniczne. Proponujemy również inne akcesoria warsztatowe.

  Cechy i zalety

  Uszkodzony gwint wewnętrzny w maszynie uniemożliwia prawidłowe użytkowanie sprzętu? Zastanawiasz się, jak przywrócić konstrukcji idealny stan? Prezentowane wkłady spiralne znajdą zastosowanie w czasie naprawiania pojazdów w większości garaży – doskonale sprawdzą się podczas reperowania felgi koła lub gniazda świec zapłonowych. Gwarantują znakomity rezultat pracy na długi czas, gdyż stworzone zostały ze stalowego drutu – są odporne na uszkodzenia mechaniczne. Przyrządy pozwalające na łatwe naprawianie konstrukcji znajdą zastosowanie zarówno w przydomowym warsztacie, jak też w profesjonalnym serwisie naprawczym. W zestawie znajdziesz kilka elementów, więc nie musisz kupować każdej części z osobna. Jeśli chcesz naprawić urządzenie z uszkodzonym gwintem wewnętrznym, koniecznie zaopatrz się w prezentowane wkłady. Sprawdź ofertę!

  • Pozwalaja na uratowanie urządzeń lub maszyn z uszkodzonymi gwintami wewnętrznymi, np. felgi kół, gniazda świec zapłonowych, itp.

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniakpl.
  KolorMix
  MateriałStal
  Kod produktu5906083917660