Zobacz więcej Akcesoria montażowe do pokryć

Strona główna

Strzałka w prawo

Dachy i rynny

Strzałka w prawo

Pokrycia dachowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wkręt do wieźby dachowej Azmet 8 x 80 mm 1 szt.

Wkręt do wieźby dachowej Azmet 8 x 80 mm 1 szt.

2,88
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Wkręt do więźby dachowej Azmet posłuży Ci do łączenia elementów domu szkieletowego lub konstruowania stelaża dachu. Produkt wykonany ze stali niskowęglowej cechuje się odpornością na korozję, dlatego zapewni trwały montaż. Wkręt z talerzowym łbem ma głębokie gniazdo, które chroni przed wypadaniem bitu. Dzięki temu wkręcanie stalowego elementu przebiega szybciej.

   Cechy i zalety

    Wkręt do więźby dachowej Azmet 8 x 80 mm 1 szt. został wykonany z wytrzymałej stali niskowęglowej. Produkt charakteryzuje się niewrażliwością na korozję. Dzięki temu masz pewność, że wykonane przy pomocy wkrętu łączenia będą trwałe. Produkt marki Azmet posłuży Ci do prac budowlanych, na przykład konstruowania więźby dachowej. Stalowy element sprawdzi się też do łączenia części domu szkieletowego. Wkręt do więźby dachowej Azmet ma głębokie gniazdo, które zapobiega wypadaniu bitu. Dzięki temu łączenie drewnianych elementów przebiega sprawniej. Produkt nie wymaga wstępnego nawiercania, a jego konstrukcja zabezpiecza naturalny surowiec przed pękaniem. W naszym asortymencie znajdziesz również wkręty o innych długościach i średnicach.

    • Trwały
    • Łatwy w montażu
    • Nie wymaga nawiercania

    Specyfikacja techniczna

    Długość produktu80mm
    MateriałStal niskowęglowa (ST12)
    Liczba sztuk w opakowaniu50
    Rodzaj łbaPłaska wpuszczana
    Średnica produktu8mm
    Kod produktu5907628804391