icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Do drewna

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Mocowania i łączenie

Strzałka w prawo

Wkręty specjalistyczne

Strzałka w prawo

Do drewna

Strzałka w prawo

Wkręt samowiercący Diall OD 4,8 x 35 mm brązowy miedziany

Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wkręt samowiercący Diall OD 4,8 x 35 mm brązowy miedziany
Strzałka w prawo
23,98
/ opak.
0,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Jednym z niezbędnych akcesoriów przeznaczonych do montażu drewnianych elementów są wkręty samowiercące. Użycie tego typu śrub zapewnia sprawny przebieg pracy i solidny efekt końcowy, bowiem oszczędzasz czas na oddzielne wiercenie otworów i stosujesz mocne połączenie w kolorze idealnie dopasowanym do naturalnego odcienia drewnianego elementu. Prezentowany wkręt samowiercący Diall charakteryzuje się wytrzymałością i precyzją wykonania. Zapewnia idealne mocowanie. Przydatny będzie podczas wszelkich prac związanych z montażem różnych gatunków drewna, na przykład podczas układania więźby dachowej.

  Cechy i zalety

  Montaż elementów drewnianych i części konstrukcji nośnych z tego samego naturalnego surowca wymaga zastosowania wytrzymałych i trwałych akcesoriów, które idealnie zamocują i połączą poszczególne moduły. Prezentowany wkręt samowiercący Diall to produkt charakteryzujący się wysoką wytrzymałością, którą zapewnia właściwa obróbka cieplna miedzi podczas procesu produkcyjnego. Wkręt jest łatwy w montażu, a ostre krawędzie gwintowania zastępują konieczność wiercenia otworu w drewnie. Łeb śruby w kolorze brązowym ładnie łączy się z podobnym odcieniem elementów drewnianych, dzięki czemu pozostaje mało widoczny na powierzchni modułu. Wkręt samowiercący przyda się podczas mocowania konstrukcji drewnianych bądź budowania więźby dachowej . W naszym asortymencie znajdziesz także wkręty w innych kolorach.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaopak.
   Kod produktu5906675089454