Zobacz więcej Płyny, oleje i smary

Strona główna

Strzałka w prawo

Garaż i warsztat

Strzałka w prawo

Płyny, oleje i smary

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Woda demineralizowana Organika 5 l

Woda demineralizowana Organika 5 l

10,98
/ szt.
2,20
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Woda demineralizowana Organika jest najlepszym sposobem na przedłużenie trwałości Twoich sprzętów. Nie musisz martwić się jakością wody w swoim kranie. Dzięki temu produktowi unikniesz kamienia, który może zaszkodzić żelazku, akumulatorowi i innym sprzętom. W naszej ofercie znajdziesz różne pojemności wody demineralizowanej. Użyj jej, a urządzenia posłużą Ci znacznie dłużej.

   Cechy i zalety

    Woda demineralizowana Organika 5 l jest cieczą, która jest pozbawiona obcych jonów. Oznacza to, że jej używanie nie powoduje powstawania kamienia. Możesz jej użyć w żelazku podczas prasowania, wlać do akumulatorów, a także do innych sprzętów specjalistycznych. Dzięki tej wodzie kamień nie będzie osadzał się na częściach urządzeń. Woda demineralizowana Organika ochroni Twoje urządzenia. Ponadto przedłuży ich trwałość. Możesz używać jej w domu, ale też w warsztacie lub profesjonalnym zakładzie. W naszej ofercie znajdziesz również inne pojemności opakowań z wodą demineralizowaną. Możesz także zainteresować się innymi produktami przedłużającymi trwałość urządzeń. To najlepszy sposób, aby zadbać o sprzęty, z których korzystasz na co dzień.

    • Woda pozbawiona obcych jonów
    • Nie pozostawia kamienia
    • Przedłuża trwałość urządzeń
    • Nie pozostwia kamienia; przedłuża trwałość urządzeń

    Specyfikacja techniczna

    MarkaBetafence
    Pojemność5L
    Kod produktu5905807001333