Produkty

Wodoodporny dodatek uszczelniający Soudal IW 1 l

Kliknij aby powiększyć

Wodoodporny dodatek uszczelniający Soudal IW 1 l

Marka: Soudal

Marka: Soudal

Kod: 923042

Dodaj pierwszą opinię!

|
Wodoodporny dodatek uszczelniający sprawdzi się podczas samodzielnego tworzenia konstrukcji mających częstą styczność z wodą – wykorzystasz go do wzmacniania betonu wylewanego w basenach, szambach, stawach i oczkach wodnych. Znakomicie sprawdzi się także przy budowaniu piwnic oraz kondygnacji podziemnych – preparat zabezpiecza przed szkodliwym działaniem wilgoci i nie przepuszcza wody.

Zwroty bez problemu

Zamów i odbierz w sklepie w 2 godziny

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Pojemność opakowania

1 l

Długość opakowania

8.5 cm

Wysokość opakowania

23 cm

Szerokość opakowania

8.5 cm

Waga brutto

1.06 kg

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

budownictwo

Temperatura pracy

powyżej 5 st. C

Wydajność

0,3 - 1,3 l / 100 kg

Parametry indywidualne

Gwarancja

obowiązuje rękojmia

Typ opakowania

butelka

Marka

Soudal

Okres przechowywania

2 lata

Nr referencyjny

DOD-IW-00-05L

Parametry fizyczne i wizualne

Kolor

biały

Wodoodporny dodatek uszczelniający przeznaczony jest do stosowania w zaprawach betonowych. Doskonale zabezpiecza je przed szkodliwym działaniem wody oraz jej przenikaniem, wobec czego najczęściej stosowany jest podczas prac budowlanych oraz naprawczych wykonywanych na świeżym powietrzu. Wykorzystasz go więc podczas tworzenia konstrukcji, które muszą wytrzymywać ciśnienie zewnętrzne wody, oraz murów oporowych, kondygnacji podziemnych, piwnic, fundamentów lub tarasów. Zabezpiecza także beton przed powstawaniem rys oraz pękaniem, więc poprawia jego właściwości wytrzymałościowe. Z powodzeniem możesz go także zastosować w czasie budowania basenów, oczek wodnych, szamb oraz stawów. Preparat dostępny jest również w większym opakowaniu, więc zaopatrzysz się w potrzebną Ci jego ilość.
Ten produkt jeszcze nie ma opinii
 • Porady
  i wskazówki

 • Budowa

  Czy plastyfikator może zastąpić wapno w zaprawie do murowania?

 • Budowa

  Co warto wiedzieć o plastyfikatorach?

 • Budowa

  Do czego służy zapora ogniowa?

CASTORAMA POLSKA sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, informuje, iż wprowadzona do obrotu półmaska z zaworem DS. DTC3C-F, FFP3 NR, kod EAN 3663602903048, nie spełnia zasadniczych wymagań załącznika II rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/425 z dnia 9 marca 2016 r. w sprawie środków ochrony indywidualnej oraz uchylenia dyrektywy Rady 89/686/EWG (Dz. Urz. UE L2016.81.51), w zakresie oporu wdechu dla badanej klasy ochrony (FFP3 NR), co stwarza zagrożenie ograniczonego dopływu tlenu w trakcie użytkowania wyrobu, co może powodować konieczność ściągnięcia wyrobu z twarzy, a zatem przedostania się do płuc, zanieczyszczonego powietrza i stwierdzonych niezgodności formalnych, z uwagi na brak certyfikatu oceny typu UE i dokumentów potwierdzających przeprowadzenie procedury oceny zgodności wyrobu oraz brak wskazania w instrukcji użytkowania wyrobu nazwy i adresu producenta. Ogłoszenie publikuje się w związku z prowadzonym postępowaniem przed Prezesem Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów.

Ocena i komentarz dla:

Wodoodporny dodatek uszczelniający Soudal IW 1 l