icon
25.02 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
25.02 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Kosze i worki na śmieci

Strona główna

Strzałka w prawo

Utrzymanie porządku

Strzałka w prawo

Kosze i worki na śmieci

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Worek jutowy 50 x 80 cm
Strzałka w prawo

Worek jutowy 50 x 80 cm

11,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Liczne zastosowania worka jutowego powodują, że może się on okazać przydatny w niemal każdym domu. Produkt został wykonany z naturalnego materiału, dlatego też nadaje się do przechowywania żywności – w tym artykułów sypkich, takich jak cukier oraz mąka. Brązowy kolor worka sprawia, że będzie się on dobrze komponować z wnętrzami urządzonymi w stylu retro lub vintage. Alternatywne materiały - Juta to naturalne włókno pozyskiwane z roślin juty. Więcej informacji na stronie www.castorama.pl/green-star

   Cechy i zalety

    Worek jutowy posiada szereg zastosowań, dzięki czemu sprawdzi się w większości gospodarstw domowych. Produkt możesz wykorzystać do przechowywania artykułów sypkich – takich jak mąka lub nasiona kawy – jak również do segregowania przedmiotów codziennego użytku. Worek prezentuje się bardzo oryginalnie i stanowi idealny dodatek do wnętrza utrzymanego w rustykalnym stylu. Produkt został wykonany z juty – dzięki czemu cechuje go wytrzymałość oraz odporność na przypadkowe rozerwanie. Spore wymiary worka sprawiają, że jest on pojemny i nadaje się do przechowywania dużej ilości artykułów. Produkt posiada naturalny, brązowy kolor – przez co będzie się świetnie prezentować umieszczony tuż obok drewnianej szafy lub komody.

     Specyfikacja techniczna

     MateriałJuta
     Kod produktu5905620007307