Nie przegap! LOTERIA URODZINOWA do 16.04! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Worki budowlane na gruz i odpady

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Sprzęt budowlany

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Worek tkany na gruz 40 l 1 szt.
Strzałka w prawo

Worek tkany na gruz 40 l 1 szt.

3,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Planujesz generalny remont w swoim mieszkaniu? A może czas na przebudowę ogrodu? Jeśli potrzebujesz praktycznych rozwiązań, które pozwolą Ci bezpiecznie pozbyć się odpadów, wybierz worek tkany na gruz. To funkcjonalny produkt, który wielokrotnie wykorzystasz. Przechowasz tam zarówno materiały sypkie, jak i organiczne. Dzięki wytrzymałemu materiałowi bez problemu go przeniesiesz.

   Cechy i zalety

    Worek tkany na gruz 40 l 1 szt. to niezwykle funkcjonalny produkt. Wykorzystasz go podczas rozbudowy lub rozbiórki domu. Przechowasz w nim odpady pochodzące z budowy, a także z terenów zielonych. Dzięki temu, że jest wykonany z polipropylenu, masz pewność, że to wytrzymały i niezwykle odporny produkt. Nie musisz martwić się o pęknięcia materiału lub jego rozdarcie nawet podczas przenoszenia ciężkich elementów. Worek jest na tyle trwały, że wykorzystasz go ponownie podczas kolejnego remontu. Jego konstrukcja pozwala na przenoszenie go w sposób bezpieczny oraz sprawny niezależnie od tego, czy jest pusty, czy pełny. Worek tkany na gruz jest wykonany w kolorze kości słoniowej. Szukasz innych produktów, które są niezbędne do przechowywania materiałów organicznych i odpadów? Sprawdź ofertę sieci sklepów Castorama.

    • Wielokrotnego użytku
    • Łatwy w przenoszeniu nawet po zapełnieniu
    • Odporny na rozdarcie przy przenoszeniu ostrych i ciężkich materiałów

    Specyfikacja techniczna

    Objętość50L
    Rodzaj opakowaniaSztuka
    MateriałPolipropylen
    Kod produktu3663602565260