Zobacz więcej Worki budowlane na gruz i odpady

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Sprzęt budowlany

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Worki na gruz Site 50 l 30 szt.
Strzałka w prawo

Worki na gruz Site 50 l 30 szt.

29,98
/ rol.
1
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Jeśli jesteś w trakcie generalnego remontu, z pewnością przydadzą Ci się worki na gruz. Te produkty charakteryzują się trwałością i niezwykłą funkcjonalnością. Bez problemu przechowasz w nich zarówno materiały sypkie, jak i organiczne. To także worki, które wykorzystasz ponownie podczas prac remontowo-budowlanych na terenie domu.

   Cechy i zalety

    Podczas planowania prac remontowo-budowlanych musisz pomyśleć o prawidłowym przechowywaniu odpadów. Worki na gruz 50 l 30 szt. to funkcjonalne i niezwykle wytrzymałe rozwiązanie. Przechowasz w nich gruz, trawę, ziemię czy resztki warzyw z Twojego ogrodu. Produkty są wielorazowego użytku. Dlatego bez problemu możesz je wykorzystać ponownie podczas remontu. Materiał wykonania to polietylen o małej gęstości. Jest gwarancją odporności, a także długotrwałego okresu użytkowania. Nie musisz martwić się o przenoszenie worków po zapełnieniu. Materiał poradzi sobie z ciężkimi i ostrymi odpadami. Worki na gruz mają kolor czarny, a do dyspozycji masz aż 30 sztuk. Zapoznaj się także z ofertą innych produktów, które pomogą Ci w bezpiecznym przechowywaniu odpadów.

    • Wielokrotnego użytku
    • Wytrzymałe
    • Długi okres użytkowania

    Specyfikacja techniczna

    Objętość50L
    Rodzaj opakowaniaOpakowanie
    MateriałPolietylen z recyklingu
    Kod produktu3663602576402