icon
03.03 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
03.03 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Kosze i worki na śmieci

Strona główna

Strzałka w prawo

Utrzymanie porządku

Strzałka w prawo

Kosze i worki na śmieci

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Worki na odpady Diall 70 l 5 szt.

Worki na odpady Diall 70 l 5 szt.

12,98
/ rol.
2,60
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Worki firmy Diall przeznaczone są do składowania odpadów. Znajdą zastosowanie w każdym domu, na co dzień i podczas większych porządków. Możesz je wykorzystać także do sprzątania w ogrodzie czy garażu. Śmieci gospodarcze będą w nich szczelnie zamknięte i nie wysypią się podczas przestawiania. W naszej ofercie posiadamy szeroki asortyment worków w różnych rozmiarach.

   Cechy i zalety

    Worki firmy Diall przeznaczone są do składowania odpadów. Znajdą zastosowanie w każdym domu, na co dzień i podczas większych porządków. Możesz je wykorzystać także do sprzątania w ogrodzie czy garażu. Śmieci gospodarcze będą w nich szczelnie zamknięte i nie wysypią się podczas przestawiania. Worki mają średni rozmiar, co sprawia, że są poręczne i łatwo je przenosić. Transport toreb, nawet tych wypełnionych po brzegi, przebiegnie z łatwością. Worki wyprodukowano z folii LDPE, która charakteryzuje się elastycznością oraz wytrzymałością. Dzięki temu możesz mieć pewność, że nie podziurawią ich nawet ostre krawędzie odpadów. Torby są czarne i nieprzejrzyste, co oznacza, że nie widać ich zawartości. W naszej ofercie posiadamy szeroki asortyment worków w różnych rozmiarach.

     Specyfikacja techniczna

     Liczba sztuk w opakowaniu5
     Typ opakowaniarol.
     MarkaDiall
     KolorCzarny
     MateriałPolietylen o niskiej gęstości (LDPE)
     Kod produktu5900942854127