Zobacz więcej Worki budowlane na gruz i odpady

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Sprzęt budowlany

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Worki tkane na gruz Site 50 l 5 szt.
Strzałka w prawo

Worki tkane na gruz Site 50 l 5 szt.

19,98
/ rol.
4
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Kup 4 produkty a zapłać za 3! Akcja tylko w Online!

Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Jeśli jesteś w trakcie planowania generalnego remontu lub przebudowy domu czy ogrodu, weź pod uwagę odpowiednie miejsce do przechowania odpadów. Worki tkane na gruz doskonale spełnią swoje zadanie. Umieścisz w nich zarówno materiały organiczne takie jak trawa, ziemia czy warzywa, jak i sypkie. Wykorzystasz je także przy kolejnych pracach remontowo-budowlanych.

   Cechy i zalety

    Szukasz naprawdę wytrzymałych produktów, w których przechowasz gruz czy odpady z terenów zielonych? Białe worki tkane na gruz Site 50 l 5 szt. świetnie będą sprawdzać się podczas prac remontowo-budowlanych. Dzięki temu, że są praktyczne, wielokrotnie wykorzystasz je, kiedy tylko tego potrzebujesz. Bez problemu możesz przechować w nim ciężkie oraz ostre materiały. Dzięki włókninie polipropylenowej masz pewność, że worki są odporne na rozdarcie. Co więcej, ich konstrukcja jest stabilna. Dlatego nawet kiedy są puste, będą pewnie trzymać się podłoża. Worki tkane na gruz mają także dużą pojemność. Pomieścisz w nich wszystko, czego potrzebujesz. Szukasz mniejszych lub większych worków? Sprawdź inne produkty w ofercie sieci sklepów Castorama.

    • Wielokrotnego użytku
    • Odporne na rozdarcie przy przenoszeniu ostrych i ciężkich materiałów
    • Długi okres użytkowania

    Specyfikacja techniczna

    Objętość50L
    Rodzaj opakowaniaOpakowanie
    MateriałTkany poliypropylen
    Kod produktu3663602576389