Zobacz więcej Środki czyszczące

Strona główna

Strzałka w prawo

Utrzymanie porządku

Strzałka w prawo

Środki czyszczące

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wosk do skóry naturalnej Starwax 200 ml

Wosk do skóry naturalnej Starwax 200 ml

29,98
/ szt.
149,90
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Wosk przeznaczony jest do skutecznego odżywiania skóry. Możesz zastosować go np. na meblach wypoczynkowych. Pozostawia elegancki połysk, za sprawą czego zwiększy atrakcyjność aranżacji Twojego wnętrza. Rozprowadzisz go szybko i sprawnie za pomocą ściereczki. Spełnia także funkcję dezodoryzującą, ponieważ cechuje się przyjemnym zapachem. W proponowanej przez nas ofercie znajdziesz różne rodzaje tego produktu.

   Cechy i zalety

    Wosk to preparat umożliwiający wydłużanie żywotności skórzanych obiektów. Rozprowadzisz go szybko i sprawnie za pomocą miękkiej szmatki. Powstał na bazie olejków, za sprawą czego skutecznie natłuszcza skórę. Po jego rozprowadzeniu nie pozostawia lepkiej warstwy, dzięki czemu możesz cieszyć się poczuciem komfortu podczas użytkowania pielęgnowanych nim obiektów. Spełnia nie tylko funkcję czyszczącą, ale też dekoracyjną oraz dezodoryzującą – pozostawia bowiem elegancki połysk oraz przyjemny zapach. W calu uzyskania jak najlepszego efektu przed jego zastosowaniem należy wyczyścić skórę mleczkiem. W proponowanej przez nas ofercie znajdziesz różne rodzaje środków do czyszczenia oraz pielęgnacji skóry, więc możesz wybrać produkt najlepiej spełniający Twoje oczekiwania.

    • Konserwuje
    • Chroni przed wilgocią
    • Pięknie nabłyszcza

    Specyfikacja techniczna

    MarkaStarwax
    Kod produktu3365000430064