Dostawa za 1 zł na wybrane produkty dla zamówień od 200 zł! Sprawdź szczegóły akcji tutaj >>

icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Wsporniki i uchwyty

Strona główna

Strzałka w prawo

Półki

Strzałka w prawo

Wsporniki i uchwyty

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wspornik Form 120 cm szary

Wspornik Form 120 cm szary

16,98
/ szt.
14,15
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Wspornik Form szary zapewni stabilność półce w spiżarni, komórce lokatorskiej, garażu czy altanie. Dzięki wykonaniu z malowanej stali element na długo zachowuje odporność na działanie czynników mechanicznych i gwarantuje, że półka będzie użyteczna przez lata. W naszej ofercie znajdziesz ten produkt w różnych wariantach.

  Cechy i zalety

  Solidna półka to jeden ze sprawdzonych sposobów przechowania przedmiotów w różnych pomieszczeniach. Do jej prawidłowego montażu przyda Ci się wspornik Form 120 cm szary. Klasyczna konstrukcja i wykonanie z wytrzymałej stali gwarantuje wysoką funkcjonalność na wiele lat. Wspornik Form szary doskonale sprawdzi się w pomieszczeniach w domu – zamontujesz na nim półkę do przechowywania żywności w spiżarni lub środków czystości w pomieszczeniu gospodarczym. Z powodzeniem zastosujesz ten element także w garażu, gdzie będzie zapewniał stabilność półki na narzędzia. Łatwo dopasować go do otoczenia. Do ściany przytwierdzisz go za pomocą śrub, które również znajdziesz w naszym bogatym asortymencie. Produkt został objęty dwuletnią gwarancją.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   MateriałStal
   KolorSzary
   Kod produktu5907666207956