Zyskaj do 10% rabatu na całe zakupy online! Sprawdź szczegóły akcji tutaj >>

icon
Najbliższa niedziela 24.09 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 24.09 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Wsporniki i uchwyty

Strona główna

Strzałka w prawo

Półki

Strzałka w prawo

Wsporniki i uchwyty

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wspornik Form 60 cm szary

Wspornik Form 60 cm szary

4,98
/ szt.
8,30
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Wspornik Form szary pozwoli Ci stabilnie zamontować półkę do ściany. Z jego pomocą zmaksymalizujesz użyteczność przestrzeni przeznaczonej na przechowywanie artykułów spożywczych, narzędzi czy środków chemicznych. Dzięki wykonaniu z wysokiej jakości stali na długo zachowuje swój kształt. Sprawdź także wsporniki w innych rozmiarach.

  Cechy i zalety

  Solidne zamontowanie półek i szafek zagwarantuje Ci wygodne korzystanie z przestrzeni przez długie lata. Pozwoli Ci na to wspornik Form 60 cm szary. Łatwo i szybko przytwierdzisz go do ściany za pomocą śrub dostępnych w naszej ofercie. Dzięki niemu możesz zmaksymalizować powierzchnię do przechowywania środków czystości, artykułów spożywczych czy narzędzi. Doskonale będzie sprawował swoją funkcję w garażu, komórce lokatorskiej, spiżarni czy altanie. Wspornik Form szary został wykonany z wytrzymałej stali odpornej na odkształcenia. Bez obaw możesz umieszczać na półce nawet ciężkie przedmioty. Produkt objęty dwuletnią gwarancją. W naszym bogatym asortymencie znajdziesz także inne warianty tego elementu, a także przydatne kątowniki i stopki.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   MateriałStal
   KolorSzary
   Kod produktu5907666207987