Dostawa za 1 zł na wybrane produkty dla zamówień od 200 zł! Sprawdź szczegóły akcji tutaj >>

icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Wsporniki i uchwyty

Strona główna

Strzałka w prawo

Półki

Strzałka w prawo

Wsporniki i uchwyty

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wspornik Form 80 cm szary

Wspornik Form 80 cm szary

9,98
/ szt.
12,48
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Wspornik Form szary pozwoli Ci szybko i stabilnie zamontować na ścianie półkę do przechowywania artykułów spożywczych, środków czystości oraz narzędzi. Element znajdzie zastosowanie w domkach i pomieszczeniach gospodarczych, spiżarniach i altanach. Dzięki wykonaniu ze stali na długo zachowuje swoją funkcjonalność. Sprawdź także inne rozmiary.

  Cechy i zalety

  Solidnie zawieszone na ścianie półki i szafki pozwolą Ci maksymalnie wykorzystać całą dostępną przestrzeń na przechowywanie niezbędnych przedmiotów. Do montażu przyda Ci się wspornik Form 80 cm szary. Pewnie podtrzymuje wybrany element, dzięki czemu możesz tam kłaść bez obaw nawet ciężkie środki czystości czy narzędzia. Doskonale sprawdzi się zarówno na zewnątrz – w altanach, jak i wewnątrz pomieszczeń – w komórkach lokatorskich, garażach, spiżarniach. Wspornik Form szary został wykonany ze stali odpornej na odkształcenia. Dzięki temu element zachowuje swoją funkcjonalność na długi czas. Montaż produktu nie sprawi Ci trudności – w naszej ofercie znajdziesz odpowiednie śruby. Sprawdź także inne warianty wsporników.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   MateriałStal
   KolorSzary
   Kod produktu5907666207970