Zobacz więcej Wsporniki i uchwyty

Strona główna

Strzałka w prawo

Wsporniki i uchwyty

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wspornik Form Clever 200 x 280 mm miedź
Strzałka w prawo

Wspornik Form Clever 200 x 280 mm miedź

11,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Jak prawidłowo powiesić półkę? Zrobisz to błyskawicznie za pomocą oferowanego wspornika przeznaczonego do podtrzymywania mebli. Przedmiot wykonany ze stali będzie doskonale pełnił swoją funkcję przez długi czas, ponieważ jest odporny na uszkodzenia mechaniczne. Posiada barwę miedź, zatem będzie estetycznie wyglądał w połączeniu z innymi elementami wyposażenia wnętrza o metalicznym kolorze.

   Cechy i zalety

    Zastosowanie nieodpowiednich elementów montażowych w czasie wieszania półek może utrudnić, a wręcz uniemożliwić wykonanie trwałej konstrukcji. Prezentowany wspornik to część, która wyprodukowana została z myślą o solidnym mocowaniu mebli, wobec czego przyda się podczas wyposażania większości mieszkań. Stworzona ze stali jest odporna na uszkodzenia mechaniczne, dzięki czemu będzie idealnie spełniała swoje zadanie przez długi czas – wykonane za jej pomocą mocowanie nie będzie wymagało częstego poprawiania. Ta wersja posiada kolor miedź, wobec czego będzie estetycznie wyglądała w zestawieniu z okuciami szafek o takiej barwie – ułatwi to zachowanie harmonii w otoczeniu. Szukasz akcesoriów, które pozwolą na prawidłowe zamontowanie półki? Sprawdź zatem naszą ofertą i zaopatrz się w prezentowany wspornik!

     Specyfikacja techniczna

     Wysokość produktu280mm
     Szerokość produktu20mm
     Maksymalne obciążenie40kg
     SeriaClever
     MateriałStal
     KolorMiedź
     Głębokość produktu200mm
     PrzeznaczenieDo półek o szerokości 20 - 42 cm
     Kod produktu3663602766049