Zyskaj do 10% rabatu na całe zakupy online! Sprawdź szczegóły akcji tutaj >>

icon
Najbliższa niedziela 24.09 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 24.09 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Wsporniki i uchwyty

Strona główna

Strzałka w prawo

Półki

Strzałka w prawo

Wsporniki i uchwyty

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wspornik Form Clever 200 x 280 mm miedź
Strzałka w prawo

Wspornik Form Clever 200 x 280 mm miedź

14,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Jak prawidłowo powiesić półkę? Zrobisz to błyskawicznie za pomocą oferowanego wspornika przeznaczonego do podtrzymywania mebli. Przedmiot wykonany ze stali będzie doskonale pełnił swoją funkcję przez długi czas, ponieważ jest odporny na uszkodzenia mechaniczne. Posiada barwę miedź, zatem będzie estetycznie wyglądał w połączeniu z innymi elementami wyposażenia wnętrza o metalicznym kolorze.

  Cechy i zalety

  Zastosowanie nieodpowiednich elementów montażowych w czasie wieszania półek może utrudnić, a wręcz uniemożliwić wykonanie trwałej konstrukcji. Prezentowany wspornik to część, która wyprodukowana została z myślą o solidnym mocowaniu mebli, wobec czego przyda się podczas wyposażania większości mieszkań. Stworzona ze stali jest odporna na uszkodzenia mechaniczne, dzięki czemu będzie idealnie spełniała swoje zadanie przez długi czas – wykonane za jej pomocą mocowanie nie będzie wymagało częstego poprawiania. Ta wersja posiada kolor miedź, wobec czego będzie estetycznie wyglądała w zestawieniu z okuciami szafek o takiej barwie – ułatwi to zachowanie harmonii w otoczeniu. Szukasz akcesoriów, które pozwolą na prawidłowe zamontowanie półki? Sprawdź zatem naszą ofertą i zaopatrz się w prezentowany wspornik!

   Specyfikacja techniczna

   Wysokość produktu280mm
   Szerokość produktu20mm
   Maksymalne obciążenie40kg
   SeriaClever
   Typ opakowaniaszt.
   MateriałStal
   KolorMiedź
   Kod produktu3663602766049