icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Wsporniki i uchwyty

Strona główna

Strzałka w prawo

Półki

Strzałka w prawo

Wsporniki i uchwyty

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wspornik kuty Form Antik 150 x 200 mm brązowy
Strzałka w prawo

Wspornik kuty Form Antik 150 x 200 mm brązowy

9,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Czeka Cię montaż półki? Zaopatrz się w oferowany wspornik – pozwoli na solidne zamocowanie przedmiotu. Charakteryzuje się doskonałą żywotnością, gdyż wykonany został ze stali i jest odporny na uszkodzenia mechaniczne. Utrzymany w brązowym kolorze będzie estetycznie wyglądał przy meblu o takiej samej barwie. Zamocujesz go przy ścianie błyskawicznie za pomocą wkrętów.

  Cechy i zalety

  Martwisz się, że zamocowana przez Ciebie półka nie będzie wystarczająco stabilna? Podczas zaplanowanych prac koniecznie zastosuj wspornik – ta praktyczna część wyprodukowana została z myślą o solidnym wieszaniu mebli, wobec czego przyda się w większości gospodarstw domowych. Charakteryzuje się doskonałą żywotnością, ponieważ wykonana ze stali jest odporna na uszkodzenia mechaniczne – nie będziesz musiał jej często wymieniać. Ten model posiada brązowy kolor, dlatego będzie estetycznie prezentował się w zestawieniu z innymi elementami o takiej barwie. Jak go zamocować? Wystarczy, że posłużysz się wkrętami oraz kołkami rozporowymi. Jeśli czeka Cię montaż półki, koniecznie zaopatrz się w oferowany wspornik. W naszej ofercie znajdziesz modele o różnych wymiarach.

  • Wkręty i kołki rozporowe nie są dołączone do zestawu; należy je odpowiednio dobrać do rodzaju ściany, na której zostanie zamontowana półka

  Specyfikacja techniczna

  Wysokość produktu200mm
  Szerokość produktu20mm
  Waga (kg)0.2kg
  Maksymalne obciążenie40kg
  Mocowania i łączenia w zestawieMocowania sprzedawane oddzielnie
  SeriaAntik
  Typ opakowaniaPojedynczo/Na sztuki
  MateriałStal
  KolorBrązowy
  Grupa kolorystycznaBrąz
  Kod produktu3663602765011