Zobacz więcej Wsporniki i uchwyty

Strona główna

Strzałka w prawo

Wsporniki i uchwyty

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wspornik kuty Form Antik 250 x 300 mm aluminium
Strzałka w prawo

Wspornik kuty Form Antik 250 x 300 mm aluminium

9,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Zastanawiasz się, jak przymocować półkę? Zadanie to wykonasz z łatwością za pomocą oferowanego wspornika. Przedmiot cechuje się długotrwałą żywotnością, ponieważ wyprodukowany został ze stali, dzięki czemu jest odporny na uszkodzenia mechaniczne – stworzone za jego pomocą mocowanie nie będzie wymagało częstego odnawiania. Posiada uniwersalną srebrną barwę idealnie komponującą się z wieloma innymi kolorami.

   Cechy i zalety

    Masz problem z prawidłowym zamontowaniem półki? Zaopatrz się w oferowany wspornik – ten praktyczny element pozwoli na solidne powieszenie mebla na ścianie, wobec czego przyda się w większości domów. Stworzone za jego pomocą mocowanie będzie wyjątkowo trwałe, gdyż produkt wykonany ze stali jest odporny na uszkodzenia mechaniczne. Wspornik posiada uniwersalną srebrną barwę, co pozwala na bezproblemowe dopasowanie go do kolorystyki otoczenia – nie zaburzy aranżacji wnętrza. Jak przymocować go do ściany? To proste, ponieważ wystarczy posłużyć się wkrętami oraz kołkami rozporowymi. Obawiasz się, że nie będziesz w stanie prawidłowo przymocować półki? Zaopatrz się w oferowany wspornik i stwórz trwałą konstrukcję – sprawdź naszą ofertę!

    • Wkręty i kołki rozporowe nie są dołączone do zestawu; należy je odpowiednio dobrać do rodzaju ściany, na której zostanie zamontowana półka

    Specyfikacja techniczna

    Wysokość produktu300mm
    Szerokość produktu20mm
    SeriaAntik
    MateriałStal
    KolorAluminium
    MarkaForm
    Głębokość produktu250mm
    Obszar zastosowaniaWewnątrz
    PrzeznaczenieDo półek o szerokości 25 - 45 cm
    Kod produktu3663602765042