Zobacz więcej Poręcze stalowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Balustrady

Strzałka w prawo

Poręcze stalowe

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wspornik nastawny tralki Kornik nierdzewny 22 x 22 mm 2 szt.
Strzałka w prawo

Wspornik nastawny tralki Kornik nierdzewny 22 x 22 mm 2 szt.

118
/ kpl.
59
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Wspornik nastawny służy do połączenia ze sobą elementów balustrady. Pozwala on pod dowolnym kątem przymocować tralkę do powierzchni poręczy. Podpiera ją ona, dzięki czemu, konstrukcja balustrady staje się bardziej wytrzymała na obciążenia. Wspornik powstał ze stali nierdzewnej, która jest mocnym i wytrzymałym materiałem.

   Cechy i zalety

    Wspornik nastawny tralki umożliwia zbudowanie balustrady. Stanowi także estetyczne wykończenie schodów. Doskonale sprawdzi się w nowoczesnych pomieszczeniach. Wykorzystuje się go do mocowania tralki do powierzchni poręczy. Połączenie to jest stabilne oraz może być ustawione pod dowolnym kątem. Pozwala na to budowę poręczy schodów dopasowanej do potrzeb konstrukcyjnych budynku i zapewniającej wygodę podczas poruszania się. Elementy wykonane zostały z wytrzymałej stali nierdzewnej. Dzięki temu, na długo zachowują trwałość. Wspornik jest łatwy w montażu, który możesz wykonać samodzielnie. Poza tym, wykonuje się go prostymi narzędziami. W naszej ofercie dostępne są także pozostałe element wykorzystywane podczas budowy balustrady.

     Specyfikacja techniczna

     MateriałStal nierdzewna
     Liczba sztuk w opakowaniu2
     Odpowiedni typ zastosowaniaSchody
     Kod produktu5905156094369