LOTERIA CASTODAYS! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Poręcze stalowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Balustrady

Strzałka w prawo

Poręcze stalowe

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wspornik poręczy ścienny Kornik fi 50 mm nierdzewny
Strzałka w prawo

Wspornik poręczy ścienny Kornik fi 50 mm nierdzewny

59,98
/ szt.

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Zastosowanie wspornika to sposób na trwałe przytwierdzenie poręczy do ściany. Produkt sprawdzi się podczas wykonywania balustrady schodów, poręczy lub klatek schodowych. Element odznacza się klasyczną, elegancką formą, dlatego będzie się dobrze prezentował razem z poręczą lub balustradą. Stal nierdzewna zapewnia długie użytkowanie.

   Cechy i zalety

    Wspornik poręczy ścienny to element składowy konstrukcji schodów. Produkt pozwoli Ci wykonać piękną, ale i bezpieczną balustradę schodów. Wspornik wykorzystasz zarówno do zamocowania poręczy czy balustrady w domu, ale także do wykonania klatki schodowej. Wspornik posłuży do trwałego zamocowania poręczy do ściany, nadając elementowi stabilność. Dzięki temu poruszanie się będzie o wiele bardziej bezpieczne. Element został wykonany z trwałego materiału – szczotkowanej stali nierdzewnej. Dzięki temu wyróżnia się trwałością i jest zabezpieczony przed działaniem korozji, dlatego zachowa swój nienaganny wygląd. Ponadto uchwyt prezentuje się w elegancki sposób, dlatego w łatwy sposób skomponujesz go z innymi częściami balustrady lub poręczą.

     Specyfikacja techniczna

     MateriałStal nierdzewna
     Średnica produktu14mm
     Przeznaczeniewykończenie schodów
     Kod produktu5905156085251