Produkty

Wycieraczka 40 x 60 cm brązowa

Kliknij aby powiększyć

Wycieraczka 40 x 60 cm brązowa

Kod: 427924

|
Wycieraczka pozwoli skutecznie zmniejszyć ilość zanieczyszczeń, które przedostają się do mieszkania. Dodatkowo, dzięki jej zastosowaniu ochronisz przed zarysowaniami fragment podłogi znajdujący się przed drzwiami wejściowymi. Wycieraczka posiada gumowe wykończenie, przez co dobrze przylega do podłoża. Produkt jest dostępny w brązowym kolorze, który będzie się dobrze komponował z większością drzwi. Możesz wybrać również inny wariant kolorystyczny wycieraczki.
Wszystko na raty
RRSO 0%

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Wymiary produktu

40 x 60 cm

Wysokość opakowania

1 cm

Długość opakowania

60 cm

Szerokość opakowania

40 cm

Waga brutto

0.57 kg

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

korytarze, przy wejściach do pomieszczeń

Parametry indywidualne

Gwarancja

obowiązuje rękojmia

Parametry fizyczne i wizualne

Materiał wykonania

polipropylen, guma

Kolor producenta

brązowy
Wycieraczka to sprawdzony sposób na zmniejszenie ilości zanieczyszczeń przedostających się do pomieszczeń. Produkt ma niewielkie rozmiary, dzięki czemu świetnie sprawdzi się przed drzwiami wejściowymi do mieszkania w bloku wielopiętrowym. Dzięki zastosowaniu wycieraczki w korytarzu, unikniesz również powstawania nieestetycznych rys przed wejściem. Produkt został wykonany z polipropylenu, który pozostaje odporny na szkodliwe działanie wilgoci – dzięki temu częsty kontakt z mokrymi podeszwami nie zmieni jego oryginalnego wyglądu przez długi czas. Dodatkowo, wycieraczka została wykończona gumową powierzchnią – w związku z tym nie ślizga się i pozwala na wygodne oczyszczenie obuwia. Brązowy kolor produktu będzie pasował zarówno do kafelek, jak i linoleum. Dostępne są również wycieraczki w innych kolorach, dzięki czemu z pewnością wybierzesz pasujący model.
Ocena
1 komentarz
27.02.2016
pojechałam do Castoramy po jedną z tych zabawnych wycieraczek, ale akurat nie było. wzięłam taką zwykła i też jest ok, jak się zużyje to wezmę jakąś weselszą :P
 • Porady
  i wskazówki

 • Urządzanie

  Twoja domowa wizytówka - wycieraczka przed drzwiami

 • Urządzanie

  Wycieraczki – która zatrzyma brud najlepiej?

 • Wykończenie

  Wycieraczka z drewna – jak ją wykonać samodzielnie

Ocena i komentarz dla:

Wycieraczka 40 x 60 cm brązowa