icon
25.02 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
25.02 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Łączniki natynkowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Elektryka i elektronika

Strzałka w prawo

Gniazdka i łączniki

Strzałka w prawo

Natynkowe

Strzałka w prawo

Łączniki natynkowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wyłącznik świecznikowy Elektro-Plast Hermes natynkowy brązowy

Wyłącznik świecznikowy Elektro-Plast Hermes natynkowy brązowy

13,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Włącznik świecznikowy Hermes służy do montażu natynkowego, gdzie w prosty sposób zamontujesz go za pomocą bolców instalacyjnych. Podwójny system włączania światła pozwala na dopasowanie urządzenia do potrzeb instalacji. Hermetyczna obudowa odporna jest na wilgoć, przez co można ją zamontować na przykład w piwnicy lub łazience.

   Cechy i zalety

    Podwójny, świecznikowy włącznik Hermes jest przystosowany do montażu natynkowego. Produkt pozwoli Ci na łatwą instalację za pomocą bolców, bez kucia ścian na klatce schodowej bądź w piwnicy. Hermetyczna obudowa zapewnia bezpieczeństwo w pomieszczeniach mokrych – włącznik jest odporny na wilgoć. Osprzęt jest dodatkowo odporny na zachlapania i ogranicza dostanie się insektów do jego środka. Dzięki podwójnym przyciskom możesz sterować dwoma źródłami światła w pomieszczeniu lub na klatce schodowej. Obudowa zapewnia odporność na drobne zabrudzenia, które łatwo usuniesz, dzięki gładkiej powierzchni tworzywa sztucznego. Razem z pozostałymi komponentami z serii Hermes gniazdko stworzy praktyczną kompozycję w dowolnym pomieszczeniu w domu.

     Specyfikacja techniczna

     Poziom ochronyIP44
     Kod produktu5901130483198