Produkty

Wyrywacz do chwastów Fiskars Xact

Kliknij aby powiększyć

Wyrywacz do chwastów Fiskars Xact

Marka: Fiskars

Marka: Fiskars

Kod: 624871

|
Wyrywacz do chwastów to narzędzie ogrodnicze, które ułatwi Ci utrzymanie działki. Za jego pomocą będziesz mógł szybko i sprawnie usunąć ze swojej posesji niechciane rośliny wraz z korzeniami. W efekcie unikniesz ich ponownego odrastania i nie będziesz musiał w tym celu stosować środków chemicznych, które mogłyby podrażniać rośliny ozdobne lub uprawy.
Wszystko na raty.
RRSO 0%

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Główne Cechy

 • Gwarancja

  Gwarancja

Parametry logistyczne

Długość opakowania

101 cm

Wysokość opakowania

8 cm

Szerokość opakowania

30 cm

Waga brutto

0.954 kg

Średnica

31 cm

Długość trzonka

86 cm

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

ogród, działka

Parametry indywidualne

Marka

Fiskars

Seria

Xact

Informacje dodatkowe

umożliwia usuwanie chwastów bez zbędnego wysiłku; pozwala na usunięcie roślin wraz z korzeniami bez użycia chemikaliów

Gwarancja

2 lata

Nr referencyjny

1020126

Parametry fizyczne i wizualne

Materiał wykonania

aluminium, poliamid wzmacniany włóknem szklanym

Kształt rękojeści

ergonomiczny uchwyt
Wyrywacz do chwastów to praktyczne narzędzie, które doceni każdy doświadczony ogrodnik. Dzięki niemu bowiem będziesz mógł w bezpieczny sposób usunąć niechciane rośliny ze swojej działki, bez konieczności stosowania w tym celu środków chemicznych. W rezultacie będziesz mógł się cieszyć pięknie wyglądającym ogrodem, a rośliny ozdobne nie będą narażone na działanie szkodliwych preparatów. Produkt cechuje się skutecznością działania, ponieważ usuwa chwasty wraz z korzeniami, dlatego nie będą one odrastać z czasem. Dodatkowo wyrywacz jest wygodny w użytkowaniu, ponieważ został zaopatrzony w poręczny uchwyt, który ułatwia operowanie narzędziem. Ponadto produkt został wykonany z solidnych materiałów, będzie Ci zatem służył w dobrym stanie przez długi czas.
Ocena
6 komentarzy
17.05.2019
Po prostu rewelacja. Szybko, bez wysiłku i chwasta nie ma. Najlepszy korzeń jaki wyrwałem miał ~50cm długości. Bez takiej maszynki ręcznie nie ma szans usunąć chwasta nie kopiąc do okoła trawnika.
23.04.2019
Narzędzie świetne, tylko trwałość znikoma. Nie wytrzymało nawet jednego sezonu. W końcu po to właśnie jest plastikowy korpus...
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za tę opinię. Przykro nam, jeśli produkt nie spełnił Pana oczekiwań. Przypominamy, że produkty wadliwe objętę gwarancją może Pan zareklamować w dowolnym sklepie Castorama - nie tylko w tym, w którym dokonano zakupu.

28.07.2018
Polecam, dobrze wbity wyrywa nawet bardzo długie korzenie. Żona zachwycona a i ja bardzo chętnie korzystam i potrafi wciągać ;)
11.05.2018
Polecam z czystym sercem to narzędzie. Walka z chwastami stała się bardziej przyjemna. Chwast wychodzi razem z korzeniem więc wieksza szansa że już sie tam nie pojawi więcej.
24.04.2018
Wreszcie coś to oszczędzi moje dłonie!
13.06.2016
bardzo ciekawe narzędzie! w końcu mogę sobie odpuścić wszystkie środki na chwasty, które jednak zawsze trochę szkodziły moim roslinom. polecam!
 • Porady
  i wskazówki

 • Ogród

  Jak pozbyć się chwastów

 • Ogród

  Zwalczanie chwastów – vademecum

 • Ogród

  Narzędzia do zwalczania chwastów

Ocena i komentarz dla:

Wyrywacz do chwastów Fiskars Xact