Zyskaj do 200 zł rabatu na całe zakupy online! Sprawdź szczegóły akcji tutaj >>

icon
Najbliższa niedziela 10.12 jest niedzielą handlową. Zapraszamy do sklepów i na castorama.pl
icon
Najbliższa niedziela 10.12 jest niedzielą handlową. Zapraszamy do sklepów i na castorama.pl

Zobacz więcej Kominy i elementy kominów

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Kominy

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wywietrzak grawitacyjny fi 110 mm czarny

Wywietrzak grawitacyjny fi 110 mm czarny

60,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Wywietrzak grawitacyjny czarny wspomaga wentylację budynku. Jest przeznaczony do montażu na dachu, jako element końcowy kanału wentylacyjnego lub przewodu kominowego wentylacyjnego. Wyróżnia się świetną jakością wykonania i solidną konstrukcją. Wywietrzaki dostępne są w różnych kolorach i średnicach, dzięki czemu dopasujesz je do wielkości budynku, instalacji i dachówki.

   Cechy i zalety

    Wywietrzak grawitacyjny fi 110 mm czarny został wykonany z polipropylenu barwionego w masie z dodatkiem stabilizatora UV. Takie połączenie materiałów jest gwarancją, że element systemu wentylacyjnego będzie pełnił swoją funkcję przez wiele lat. Prezentowany wywietrzak został zaprojektowany w specjalny sposób. Dzięki konstrukcji wykorzystuje nawet niewielką siłę wiatru i wytworzone podciśnienie, aby skutecznie odprowadzać wilgoć i zanieczyszczone powietrze z budynku. Wentylacja jest równie ważna dla przewodu kominowego – zapobiega gromadzeniu się wilgoci na wewnętrznych ścianach. Element należy zamontować na dachu budynku, sama instalacja nie sprawi Ci problemów. W sklepie Castorama znajdziesz wiele innych akcesoriów do stworzenia sprawnie działającego systemu.

     Specyfikacja techniczna

     Typ opakowaniaszt.
     Grupa kolorystycznaCzarny
     KolorCzarny
     Kod produktu5903796224931