icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Kominy i elementy kominów

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Kominy

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wywietrzak grawitacyjny fi 75 mm brązowy

Wywietrzak grawitacyjny fi 75 mm brązowy

42,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Wywietrzak grawitacyjny brązowy to element, który zamocujesz jako zakończenie zabudowy komina lub kanału wentylacyjnego. Dzięki niemu zadbasz o odpowiednią wymianę powietrza w budynku i zapobiegniesz gromadzeniu się wilgoci. Produkt jest wytrzymały i odporny na warunki atmosferyczne. W sklepie Castorama znajdziesz wiele innych wywietrzaków, które dopasujesz pod względem średnicy i kolorystyki.

  Cechy i zalety

  Wywietrzak grawitacyjny fi 75 mm brązowy wyróżnia się specjalnie opracowaną konstrukcją. Wykorzystuje energię wiatru do skutecznej wentylacji przewodów kominowych, kanałów wentylacyjnych i pomieszczeń wewnątrz budynku. Element instalacji działa skutecznie, nawet gdy siła wiatru jest niewielka. Ze względu na to, że nadaje się do montażu na dachu, wyróżnia się wysoką trwałością. Wywietrzak grawitacyjny został wyprodukowany z polipropylenu barwionego w masie, z dodatkiem stabilizatora UV. Takie połączenie jest gwarancją, że produkt przez wiele lat będzie odporny na uszkodzenia mechaniczne i warunki atmosferyczne. W naszym sklepie znajdziesz bogaty asortyment wywietrzaków grawitacyjnych o różnej średnicy i kolorystyce.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   Grupa kolorystycznaBrązowy
   KolorBrązowy
   Kod produktu5903796224894