Zobacz więcej Części zamienne do maszyn ogrodniczych

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Maszyny ogrodnicze

Strzałka w prawo

Akcesoria i części

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wzmacniacz sygnału Wi-Fi Worx

Wzmacniacz sygnału Wi-Fi Worx

598
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Zależy Ci na koszeniu, które zajmuje mniej Twojego czasu? Zaopatrz się w kosiarki automatyczne i rozbuduj je o niezbędne akcesoria. Wzmacniacz sygnału Wi-Fi Worx pozwoli Ci zdalnie sterować kosiarką również w większym oddaleniu od emitera sygnału Wi-Fi. Produkt ten zwiększa zasięg aż do jednego kilometra. Jest kompatybilny z nowymi modelami Landroid 2019.

   Cechy i zalety

    Koszenie nie musi być czasochłonne i męczące. Wystarczy, że w Twoim ogrodzie znajdzie się kosiarka automatyczna. Jeśli jednak dysponujesz większym ogrodem czy terenem zielonym, koniecznie zaopatrz się we wzmacniacz sygnału Wi-Fi Worx. Urządzenie to jest kompatybilne z nowymi modelami Landroid 2019. Akcesorium możesz wykorzystać w ogrodzie. Dzięki niemu zwiększysz zasięg sygnału Wi-Fi aż do jednego kilometra. Umożliwi Ci to zdalne sterowanie automatyczną kosiarką. Produkt z serii Landroid jest bardzo funkcjonalnym dodatkiem do każdego ogrodu. Wzmacniacz sygnału Wi-Fi Worx zapewni Ci większą kontrolę nad automatyczną kosiarką. Zapoznaj się również z innymi akcesoriami do tego typu kosiarek. Ich szeroki wybór znajdziesz w ofercie sklepów Castorama.

    • Łączenie do 1 km

    Specyfikacja techniczna

    Liczba sztuk w opakowaniu1
    MarkaWorx
    SeriaLandroid
    Kompatybilnośćnowe modele Landroid 2019
    Kod produktu6924328328681