Zobacz więcej Akcesoria do szyn

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja wnętrz

Strzałka w prawo

Dekoracja okien

Strzałka w prawo

Karnisze

Strzałka w prawo

Akcesoria do szyn

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Żabki do szyn aluminiowe - plastikowe 20 szt.
Strzałka w prawo

Żabki do szyn aluminiowe - plastikowe 20 szt.

12,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Żabki do karniszy szynowych marki Kowalski przeznaczone są do wieszania firan i zasłon na szynach wykonanych z aluminium oraz plastiku. Dzięki nim udrapujesz materiał w estetyczny sposób tworząc interesującą dekorację okna. Żabki zostały wykonane z tworzywa sztucznego, co oznacza, że nie trzeba ich ściągać przed praniem. Dostępny tutaj produkt jest w uniwersalnym białym kolorze.

   Cechy i zalety

    Żabki do karniszy szynowych marki Kowalski przeznaczone są do wieszania firan i zasłon na szynach wykonanych z aluminium i plastiku. Dzięki nim udrapujesz materiał w estetyczny sposób, tworząc interesującą dekorację okna. Żabki zostały wykonane z tworzywa sztucznego, co oznacza, że nie trzeba ich ściągać przed praniem. Można je prać w pralce razem z tkaniną. Przekłada się to na komfort użytkowania i oszczędność czasu – raz zaczepione żabki nie muszą być zakładane po raz kolejny. Ich montaż także jest dogodny oraz pozwala na łatwe ułożenie fałd na materiale, ponieważ nie wymaga przyczepiania firan i zasłon do żabek wiszących na karniszu. Zakłada się je najpierw na materiał, a potem wsuwa w szynę. Dostępny tutaj produkt jest w uniwersalnym białym kolorze.

     Specyfikacja techniczna

     KolorBiały
     MateriałMetal i tworzywo sztuczne
     Kod produktu5908312253594