Zobacz więcej Poręcze drewniane

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Balustrady

Strzałka w prawo

Poręcze drewniane

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zakończenie poręczy Kornik 60 x 50 mm proste buk
Strzałka w prawo

Zakończenie poręczy Kornik 60 x 50 mm proste buk

13,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Zakończenie przeznaczone jest do estetycznego zwieńczenia poręczy Twoich schodów. Jest więc odpowiedzialne za atrakcyjny wygląd Twojego otoczenia. Wykonane zostało z drewna bukowego, które cechuje się naturalną barwą oraz wysoką wytrzymałością mechaniczną. W ofercie znajdziesz także inne elementy potrzebne do własnoręcznego konstruowania schodów.

   Cechy i zalety

    Zakończenie z pewnością znajdzie zastosowanie podczas wykańczania schodów w Twoim mieszkaniu. Element ten stanowi zwieńczenie poręczy, a zatem gwarantuje całej konstrukcji idealny wygląd. Charakteryzuje się stosowną elegancją, ponieważ wykonany został z drewna bukowego w stanie surowym – będziesz zatem mógł samodzielnie zadecydować, czy element ten chcesz polakierować, nadając mu połysk, czy też pomalować, całkowicie zmieniając jego barwę. Drewno bukowe cechuje się wyjątkową twardością, co zapewnia mu idealną odporność na uszkodzenia mechaniczne, tym samym zwiększając żywotność zakończenia. Wśród naszego asortymentu znajdziesz także inne element potrzebne do samodzielnego stworzenia schodów, więc zaopatrzysz się w niezbędne komponenty.

     Specyfikacja techniczna

     MateriałMosiądz, stal i drut
     Odpowiedni typ zastosowaniaSchody
     Kod produktu5905156080386