Zobacz więcej Poręcze drewniane

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Balustrady

Strzałka w prawo

Poręcze drewniane

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zakończenie poręczy Kornik 60 x 50 mm proste dąb
Strzałka w prawo

Zakończenie poręczy Kornik 60 x 50 mm proste dąb

12,78
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Produkt wykorzystasz jako element wykończeniowy konstrukcji schodów – możesz zastosować go w swoim domu lub budynku przeznaczonym do użyteczności publicznej. Zakończenie poręczy zamocujesz z łatwością we właściwym miejscu, dzięki czemu szybko skonstruujesz funkcjonalny system schodów. Odpowiednio dobrany materiał zapewnia elementowi długowieczność.

   Cechy i zalety

    Do odpowiedniego wykończenia swoich schodów możesz wykorzystać zaprezentowane tutaj zakończenie poręczy. Element doskonale sprawdzi się w domu oraz w rozmaitych klatkach schodowych. Wyrób wyróżnia się łatwym montażem – w prosty sposób zamocujesz go do poręczy, dzięki czemu zapewnisz jej estetyczne wykończenie. Produkt zaprojektowano tak, by był odporny na różne uszkodzenia mechaniczne – nie zniszczysz go podczas użytkowania, co gwarantuje, że na długo zachowa on swój pierwotny stan. Przez wiele lat będziesz się cieszyć nienagannym wyglądem swoich schodów. Neutralny odcień, w którym zachowano element, sprawia, że z łatwością dopasujesz go do kolorystyki swoich ścian oraz do wszystkich elementów konstrukcji – uzyskasz atrakcyjną wizualnie aranżację.

     Specyfikacja techniczna

     MateriałDąb
     Odpowiedni typ zastosowaniaSchody
     Kod produktu5905156080379