icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Poręcze drewniane

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Balustrady

Strzałka w prawo

Poręcze

Strzałka w prawo

Poręcze drewniane

Strzałka w prawo

Zakończenie poręczy Kornik 60 x 50 mm proste sosna

Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zakończenie poręczy Kornik 60 x 50 mm proste sosna
Strzałka w prawo
12,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Zakończenie do poręczy marki zostało wykonane z drewna sosnowego, które jest cenione za doskonałe właściwości mechaniczne – jest twarde, odporne na uszkodzenia oraz odkształcenia. Zapewnia konstrukcji schodów i balustrad elegancki wygląd. Surowiec w naturalnym kolorze można wybarwiać na dowolny kolor. Produkt jest łatwy do zamocowania oraz konserwowania.

  Cechy i zalety

  Sosnowe zakończenie do poręczy sprawia, że schody wewnątrz domu prezentują się stylowo i elegancko. Surowiec można także śmiało łączyć z innymi materiałami – doskonale wygląda ze szkłem i metalem. Ten mały element podkreśla precyzyjne wykończenie schodów kamiennych lub drewnianych. Ozdoba kojarzy się z przytulnością oraz domowym charakterem wnętrz – drewno jest miłe i gładkie w dotyku. Cechuje się również znakomitymi właściwościami użytkowymi: jest twarde, łatwe do obróbki i odporne na odkształcenia. Można je barwić na dowolny kolor bejcami, lakierami i impregnatami i w ten sposób dopasować do kolorystyki schodów. W ofercie marki znajdziesz również gałki i zakończenia wykonane z drewna dębowego, bukowego lub metalu.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   MateriałSosna
   Kod produktu5905156080393