Zobacz więcej Poręcze drewniane

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Balustrady

Strzałka w prawo

Poręcze drewniane

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zakończenie poręczy Kornik fi 50 mm proste buk
Strzałka w prawo

Zakończenie poręczy Kornik fi 50 mm proste buk

13,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Zakończenie do poręczy marki zostało wykonane z drewna bukowego, dzięki czemu zapewnia nie tylko znakomity wygląd, ale również znaczna trwałość oraz odporność na uszkodzenia mechaniczne. Produkt uzupełnia system balustrady do samodzielnego montażu. Zakończenie posiada naturalny kolor – można je barwić i lakierować na dowolny odcień.

   Cechy i zalety

    Balustrada to najbardziej dekoracyjny element schodów – warto zadbać o jej eleganckie wykończenie. Zakończenie do poręczy marki sprawia, że całość doskonale ze sobą współgra i zdobi wystrój wnętrza. Drewniane balustrady cieszą się dużą popularnością – wprowadzają do pomieszczeń ciepły, domowy klimat, a ponadto łączą się doskonale z innymi materiałami wykończeń, takimi jak metal czy szkło. Można je dowolnie wybarwiać – dzięki olejowaniu drewno nabiera delikatnego blasku i jest dodatkowo zabezpieczone przed próchnieniem i wnikaniem wilgoci. Kolor elementu można dodatkowo pogłębić bejcą lub lakierem. Produkt pasuje do drewnianych poręczy, tralek i słupków – w kolekcji znajdziesz te produkty w różnych kształtach i kolorach.

     Specyfikacja techniczna

     MateriałMosiądz, stal i drut
     Odpowiedni typ zastosowaniaSchody
     Kod produktu5905156080898