Zobacz więcej Poręcze drewniane

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Balustrady

Strzałka w prawo

Poręcze drewniane

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zakończenie poręczy Kornik fi 50 mm proste dąb
Strzałka w prawo

Zakończenie poręczy Kornik fi 50 mm proste dąb

13,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Dostępne tutaj zakończenie poręczy zamontujesz przy swoich schodach – produkt zastosujesz jako element balustrady. Wyrób dopasujesz do innych części systemu – dopasujesz kształt oraz formę poręczy do swoich wymagań. Produkt wyróżnia się dużą wytrzymałością – jest odporny na wszelkie uszkodzenia mechaniczne, co gwarantuje że przez długi czas będziesz się cieszył jego użytecznością.

   Cechy i zalety

    Ten element balustrady wykonany z naturalnego tworzywa wykorzystasz do wykończenia schodów w swoim domu – dopasujesz go do innych części poręczy, której formę dobierzesz do swoich upodobań. Produkt charakteryzuje się prostą instalacją – możesz zamontować go we własnym zakresie, dzięki czemu w krótkim czasie uzyskasz odpowiedni rezultat. Zakończenie poręczy jest nie tylko bezproblemowe w mocowaniu, ale wyróżnia się także niezwykłą trwałością – element wyprodukowano z solidnego drewna, które jest odporne na zarysowania, odkształcenia oraz inne uszkodzenia, dzięki czemu na długo pozostanie w nienaruszonym stanie. Produkt zaprojektowano tak, byś mógł połączyć go z różnymi częściami i materiałami – możesz skomponować go ze szkłem lub metalem.

     Specyfikacja techniczna

     MateriałDąb
     Odpowiedni typ zastosowaniaSchody
     Kod produktu5905156080881